Вранці дуже важко змусити себе зробити зарядку. Тому пропонуємо тобі 9 вірних кроків до фізичних вправ.
Як почати робити ранкову зарядку

Що потрібно:

1. Вирішити для себе, що ти будеш робити зарядку протягом якогось кінцевого часу.

2. Вибрати комплекс вправ, який не буде тебе сильно напружувати з ранку.

3. Взяти аркуш А4 і сформулювати мету в теперішньому часі і з максимальною деталізацією, починаючи зі слова "Я". Наприклад: "Мета: Я роблю комплекс вправ щоранку починаючи з 01.01.2007 по 07.01.2007 включно. Відразу після того, як я прокидаюся вранці у своїй квартирі і мої ноги торкаються підлоги (килима) я йду до вікна, зупиняюся не доходячи до нього 5 кроків і роблю зарядку. "

4. На тому ж аркуші написати сам комплекс вправ.

5. На тому ж аркуші скласти таблицю на кожен день, в якій ти будеш відзначати успішно виконані сьогоднішні цілі (виконання зарядки).

6.


На тому ж аркуші визначити критерій успіху і заохочення в разі досягнення мети. Наприклад: "Мета вважається досягнутою, якщо щоранку, починаючи з 01.01.2007 і закінчуючи 07.01.2007 я зробив повний комплекс встановлених мною вправ і в таблиці стоять всі галочки".

7. Підписатися під своїм зобов'язанням, усвідомивши в повному обсязі всю відповідальність, яку ти береш на себе, ставлячи підпис під цим контрактом! Адже якщо ти не виконаєш свої ж зобов'язання перед самим собою - гріш ціна тобі, твоїм словам і обіцянкам!

8. Повісь цей лист на видному місці.

9. Лягаючи спати, програвай в деталях завтрашнє пробудження і процес виконання зарядки і постановки галки напроти завтрашнього дня.