Причина конфліктів індиго полягає в розвитку їх іншого сприйняття світу, їх іншого сприйняття оточуючих людей, сприйняття подій у житті.
Всі бачу! Всі знаю! Все можу!
Сучасне суспільство енергетично стоїть нижче, ніж індиго, воно чуже їм, вони намагаються його змінити або уникнути. Але, залишаючись поки ще дитиною, індиго, знає багато про себе на рівні підсвідомості. При цьому він все ж погано розуміє соціальну систему сучасного суспільства, причини її появи, особливості її будови і функціонування. І саме це нерозуміння змушує його робити помилки, що призводять до конфліктів.

Так, прийомні батьки однієї восьмирічної дівчинки, звернулися за допомогою до фахівця, оскільки вона знищила своїх батьків і деяких родичів, з якими жила. Її енергетична потужність дозволяє за допомогою думки викликати порушення і смертельні хвороби у людей.

Дитині навіть ножа не знадобилося, вона це зробила силою думки. Розумієте, які можуть бути наслідки в її школі? На роботі?

І робить вона це з метою самозбереження, бо не терпить роздратування, злості, гніву на свою адресу. Батьки на неї гарячилися, злились - дівчинка їм за це відплатила. Прибрала їх зі свого життя, інакше в її житті б і тривали скандали, лайка. Розумієте психологію дитини? Для неї це створення спокою і безпеки, прибрати тих, хто заважає їй жити.

Це може бути жахливо, якщо вчасно не пояснити дитині, чому на неї дратуються, чому її лають.


Не тому що хочуть атакувати на рівні біоенергії, а тому що хочуть правильно виховати, але не знають, як це правильно зробити. Наше суспільство звикло до грубих методів виховання силою і приниженням. Система виховання, світогляду нашого суспільства недосконала.
Щоб розв'язати конфлікт потрібно створити новий світогляд яке зможе поєднати п'яту расу з шостої, інакше у шостий розвинеться свій світогляд і, не маючи перехідного мосту, це будуть зовсім різні групи людей з абсолютно різними пріоритетами.
Знову ж все впирається у виховну і освітню роботу, як самих індиго, так і їх батьків та суспільство в цілому. Вчителі теж повинні розуміти з ким мають справу. Якщо учень п'ятої раси здатний налити води на стілець вчителя або кинути стірательной гумкою тоді, коли вчитель пише на дошці, то учень шостої раси може спокійно і непомітно довести вчителя до дуже серйозного захворювання в кілька сеансів. Та й не тільки вчителі, а будь-якого іншого людини, яка побажає йому зла, повернувши йому це зло.
Таким чином, потрібно розвивати і вдосконалювати світогляд людства і етичні норми відносини між людьми.

Джерело http://deti-indigo.ru