Немає нічого красивіше, ніж витончена дамська рука з доглянутими нігтиками. І погодьтеся, абсолютно неважливо яким лаком вони покриті, довше вони або коротше - нігті повинні говорити про їх прекрасної власниці те, що вона гарніше всіх і робить для цього все можливе.

Сучасні технології дають можливість дівчатам не обмежувати виникають ідеї стосовно своїм нігтям, а втілювати їх. Спочатку треба подбати про структуру нігтів. Деякі проблеми легко можна вирішити за допомогою ванночок і живильних масок для нігтів - це поліпшить обмін речовин і додасть здоровий, приємний вигляд валика нігтів, а також пальцях рук. Це був перший крок.

Тепер здоровий нігтик стане об'єктом реалізації наступних ідей:

  • манікюр - класичний, або спа-манікюр;
  • дизайнерські рішення - пірсинг нігтів або розпис.

Руки завжди на виду, а жіночі - тим більше. Щоб ручки добре виглядали, треба витрачати на них час. Залицяння за руками повинно стати звичкою.

При догляді за нігтями знадобляться: ножиці, дерев'яна паличка, щіточка, щипчики, пилка для нігтів.


Спочатку треба зняти старий лак рідиною для зняття лаку. Потім підпиляти нігті від боків до серединки, щоб уберегти від їх розшарувань, а також відполірувати нігті, якщо ж вони довгі - підрізати відросло кінчики ножичками. Після цього, слід розмочити шкіру біля нігтя і видалити кутикулу. Після цього почистити нігті щіточкою, щоб прибрати забруднення, поліпшити кровообіг. Наносимо крем, після витирання рук про рушник ...

Щоб відбілити потемнілі нігті можна використовувати лимон. Треба розрізати плід навпіл, натирати їм поверхню нігтів не більше п'яти хвилин. Ця процедура освітлить, зміцнить нігті і пом'якшить кутикулу.

У результаті, нагідки стануть не менш ефектними, ніж макіяж.

Пам'ятайте, що нігтям не подобається, коли їх запиливают металевими пилками, обкушують і тим більше гризуть. Хороший стан нігтів гарантується при поїданні сиру, фруктового желе, сиру, яблук. Крім того, ефективним є втирання в основу нігтя соку з лимона і журавлини.