Зроби приємне своє дитині, напиши з ним лист Діду Морозу.
Допоможи своїй дитині написати лист для Санти/shutterrstock

Для кожної дитини Новий рік - особливе свято! Цілий рік діти намагаються вести себе добре, щоб Дідусь Мороз не забув подарувати їм подарунок до свята. Для твого малюка Новий рік - не просто день, а ціле чарівне подія, так дозволь своєму чаду поринути в казку і повірити в чудеса. Для цього потрібно не так багато - написати листа Діду Морозу.

Батьки, які підтримують віру дитини в доброго Діда Мороза, не роблять нічого поганого, адже одне із завдань дорослих - дарувати дітям радість. У нашій країні це традиція - Дід Мороз з мішком подарунків на новорічних ранках, так чому ж не підтримати дитину і не виконати його заповітне бажання?!

Розкажи своїй дитині, що у Дідуся Мороза можна попросити те, що чадо бажає отримати в подарунок, однак при цьому не забудь попередити, що Дід Мороз виконує не всі бажання. Можна уточнити, що бажання повинно бути заповітним, але виконуваним. Щоб дитина не був розчарований, заздалегідь підготуй його до того, що деякі речі, наприклад, чарівну силу, тварин і т.п.


у Діда Мороза просити не варто, оскільки він не має якості чарівника і дотримується певних правил, які йому не можна порушувати.

Що стосується стилю письма, нехай дитина проявить ініціативу і напише його сам. Ти можеш тільки допомагати йому, радити, але вказувати, як правильно писати листа і лаяти за помилки в жодному разі не можна. Ти ж не хочеш зіпсувати маленькій людині свято!?

Коли лист буде написано, запечатай його і, разом з дитиною, підпиши. Адреса можна придумати самостійно, наприклад, Північний полюс, Дідові Морозу. Лист ви разом можете опустити в поштову скриньку біля будинку, а можете проявити креативність і покласти лист .. в морозилку. Тільки не забудь запевнити малюка, що звідти його обов'язково заберуть помічники Діда Мороза.

Тепер, коли лист написано і відправлено, ти можеш написати дитині відповідь лист. Для цього тобі необхідно купити гарний бланк з конвертом і написати своєму малюкові теплі слова. Будь-яка дитина буде невимовно радий, що його прохання почута, і сам Дідусь Мороз написав йому новорічне послання.