Буває так, що, приймаючи рішення розлучитися, ми діємо під впливом сьогохвилинних емоцій. Іноді ми ризикуємо розірвати стосунки, які цілком могли тривати далі. Дізнайся, в яких випадках розривати відносини не варто.
Сварка - лише привід дізнатися один одного ближче/shutterstock

Отже, перед тобою самі невідповідні причини для розлучення:

1. Розлучитися через сварку. Абсолютним міфом є стереотип про те, що ідеальні пари не сваряться. Конфлікти відбуваються в будь-якій парі, тому що це природний спосіб пізнавати один одного, вчитися висловлювати свою точку зору і знаходити компроміси. Так що сварка - зовсім не привід для розставання, а лише спосіб стати ближче.

2. Розлучитися з-за того, що він звертає увагу на інших. Чоловіки так влаштовані, що незалежно від його ставлення до тебе, він все одно буде задивлятися на дівчат. Ображатися на нього через це - все одно, що намагатися ображатися на дощ або сніг. Головне, що надивившись на незнайомих красунь, він повертається до тебе і любить тебе.

3. Розлучитися через брак часу.


Припустимо, ти вирішила зайнятися своєю кар'єрою і виявила, що тепер на відносини у тебе немає часу. Однак, це зовсім не привід розлучатися. Адже навіть у такого зайнятої людини, як президент, зазвичай є дружина. У лікарів швидкої допомоги теж є партнери - так що ж тобі заважає поєднувати приємне з корисним?

4. Розлучитися через те, що чоловік не той, ким тобі хотілося б його бачити. Якщо чоловік не виправдовує твоїх ілюзій про нього, то це не привід розлучатися. Адже з новим чоловіком у тебе з'являться нові ілюзії, і він теж їх не виправдає. Краще будувати відношення з реальною людиною, а не шукати неіснуючого принца з казки.

5. Розлучитися з-за твого невіри в хороший кінець. Деякі з нас стільки всього пережили в минулому, що просто не вірять у любов і можливість щасливих стосунків. Однак, це зовсім не привід для того, щоб віддалитися від чоловіка і сховатися в нірку. Подумай про те, що всі ми дорослі люди, а це означає, що у кожного з нас є негативний досвід, з яким необхідно якось боротися. Ось і борися за своє щастя!