Реклама визнана одним з найвпливовіших і маніпулятивних засобів мас-медіа. Рекламодавець повинен так піднести косметичний продукт, щоб ми, не замислюючись, придбали його. Дізнайся, як обманюють нас в рекламі косметики.


Рекламодавці готові на все заради красивої картинки

Найчастіше етичну сторону питання рекламодавці навіть не розглядають - їм важливо збільшити продажі замовника. Тому, коли ти бачиш привабливу картинку і хочеш негайно придбати рекомендований продукт, сто разів подумай.
Ретельний вибір
Рекламодавці показують тільки переваги продукту, приховуючи при цьому недоліки. Крім того, фотографії моделей піддаються ретельній сортуванню. З них тільки кращі потрапляють на сторінки журналу або буклету.
Фотошоп
У наш час до редагування фотографій вдаються все. Існує безліч професійних програм, які роблять обличчя і тіла моделей ідеальними. Фотошоп - це чудове зброю для обману людей.
Штучний блиск
Моделі, перш ніж потрапити в об'єктив, годинами просиджують в кріслі біля візажиста і перукаря. Крім накладних вій і волосся, вони відвідують стиліста, який підбирає їм дизайнерські речі.


Потрібно докласти дуже багато зусиль, щоб виглядати так само.
Ідеальне освітлення і хороша камера
Правильне освітлення допоможе добитися ідеальної картинки. Крім того, використання великої кількості професійної техніки і майстерність фотографів перетворюють рекламу косметики в справжню казку.
Підроблені експерти
Часто ми спостерігаємо в рекламах заяви фахівців і лікарів про те, що даний продукт випробуваний безліччю людей і 80% з них задоволені результатом. Насправді ж перед нами моделі й актори, які повторюють завчений текст перед камерою.
Глянцеві обкладинки
Для реклами найчастіше використовуються глянцеві обкладинки і яскраві кольори, які привертають увагу клієнтів. Хвалебні відгуки і ваблять обіцянки - справа рук письменників, які готові співати дифірамби туші або помаді.
Популярні знаменитості
Якщо ж усього перерахованого вище мало, рекламодавці закликають на допомогу популярних знаменитостей. Люди купують товар тільки тому, що нею користується знаменита актриса чи співачка.