В очах цих дітей ховається глибока мудрість і усвідомленість. Вони приходять сюди, що б вчити нас. а не навпаки.
Вони прийшли на нашу землю, що б навчити нас любити/shutterstock

Ці діти, приходять у світ для того, щоб навчити нас правильно жити, і підготувати нас до нового життя. Вони з раннього віку дуже принципові, свято дотримуються свої принципи і привчають до них своїх батьків. Такі діти буквально перетворюють своїх батьків і друзів навколо себе. Вони знають, що народжені в цьому світі для особливого завдання, не завжди зрозумілою дорослим.

Вони приходять у світ із почуттям власної гідності. Ці діти відрізняються гуманністю, миролюбністю, але на нав'язані помилкові цінності будуть реагувати активним протестом. Вони подібні Христу, виганяє з Храму торговців. Цей тип є природженими філософами, у них глибокі думки про сенс життя, про мету людини в житті, про Всесвіт, про Бога.

Ці діти знають закони, за якими живе і розвивається Всесвіт, за яким відбуваються всі речі на землі. Вони нагадують маленьких мудреців, з осмисленим поглядом дорослих людей. Така дитина ще з пелюшок розповість вам, де знаходиться душа у людини, як за допомогою неї він зв'язується з Богом і спілкується. Так, таким дітям дано спілкуватися з сутностями тонкого світу на високих вібраціях. Діти радяться з ними, дружать. Від них вони черпають свою життєву мудрість. Був випадок, коли одна дівчинка індиго розповідала, що її кращі друзі - Ісус і Крішна, а ще вона любить Індру і літає до нього в гості.


За її словами, вона - їхня маленька сестричка, а вони її старші мудрі брати, які допомагають їй вирости, щоб забрати її до себе в великий і світлий світ, де живуть боги. А поки вона проходить школу на землі, вона повинна допомагати й іншим людям.

Часто подібні розповіді доводиться чути і від інших дітей індиго.

Такі діти з раннього віку будуть твердити своїм батькам, що потрібно любити один одного і пізнавати цей світ через любов. Вони вчать своїх батьків правильному відношенню до смерті, запевняючи їх, що смер - це всього лише зміна форми, і нескінченне перевтілення людського безсмертного духу. "Вмираючи, ми живемо" - кажуть вони.

Одна дитина індиго свого старенького дідуся заспокоїв: "Нічого, дідусю, це поки ти старенький, скоро ти будеш новенький, і буде тебе інша мама в колисці катати, а я тебе впізнаю, я ж бачу твоє серце ". Ці діти не завдадуть удару у відповідь кривдникові, який вдарив їх. Вони пробачать його, бо знають Вселенський Закон, за яким кривдник все одно буде покараний виконавцем карми. Вони не бояться авторитету дорослих, що не лестять і не прогинаються перед ними. Дорослим вони можуть давати неоціненні поради.

Багато великі вчителі людства приходили як звичайні діти індиго у всі часи існування Землі. Один з вчителів школи дітей індиго назвав цих дітей "маленькими Буддами".

Джерело Євгена Бейнаровіч "Під знаком індиго"