Продовжуємо розглядати основні правила виховання дітей індиго. У цій статті ви дізнаєтеся, як привчити дитину до реального світу, як підтримувати його починання і чи варто проявляти силу по відношенню до дитини індиго.
Не варто застосовувати до вашої дитини силу. Сила це прояв слабкості. І діти індиго розуміють ЕІ відчувають це як ніхто./Http://img-fotki.yandex.ru/get/12/abrikosnaya.1/0_8f3a_3e7c17eb_XL

3. Привчайте його до реального світу іграми

Гра - це найкращий спосіб допомогти дитині в пізнанні навколишнього світу. З самого дитинства він розуміє головне: життя - гра, а кожна гра має певні правила. Він повинен сам побачити і визначити своє місце в цій грі, на чиєму боці він буде грати, або взагалі не займати будь-якої сторони. Попросіть його самому придумати свою гру і подивіться, яке місце він в ній займе. Які він встановить правила. Так ви дізнаєтеся його уявлення про навколишній світ. Ця гра допоможе вам краще зрозуміти свою дитину, скласти його психологічний портрет. Бачачи його деякі недоліки та проблеми, ви можете запропонувати йому внести корективи.

Залучайте в це його друзів, нехай вони поділяться своїми знаннями про навколишній світ. Не блокуйте його від людей. Він повинен вільно спілкуватися з ними. Якщо його хтось образить, поясніть йому, що негативний результат-це теж результат, який наділив його досвідом.

4. Ніколи не проявляйте силу по відношенню до нього

Дитина індиго, грунтуючись на своїх вроджених вищих принципах, розуміє, що прояв фізичної сили є прояв слабкості. У цьому випадку він буде розцінювати вас як слабкої людини і ніколи не буде поважати. Більше того, ніколи не намагайтеся виробити у нього почуття провини. Індиго легко усвідомлюють свої помилки, коректують ставлення і вважають проблему вичерпаною. Подальші згадки і спогади про неї оточуючими здаються недоречними і спрямованими на приниження. Індиго вміють усвідомлювати, проживати і відпускати почуття провини, тому тероризування їх неправильною поведінкою буде сприйнято тільки в одному ключі - бажання принизити.

5.


Підтримуйте його в його починаннях

Для дитини індиго дуже важливо, коли батьки розуміють його і підтримують. Іноді груба батьківська насмішка здатна попросту відбити у дитини бажання вчитися чи ініціативу у творчості і діяльності.

Почніть свою підтримку з того, що принесіть в будинок різні матеріали для творчості: глину, шишки, жолуді та ін. Нехай у дитини завжди під рукою будуть олівці, фарби, клей, пластилін, кольоровий папір і все, що на ваш погляд згодитися для розвитку його фантазії і нестандартного мислення. Дайте своїй дитині можливість творити своїми руками і ніколи не смійтеся над ним, якщо у нього щось не виходить. Дайте йому зрозуміти, що він може творити прекрасне, і ви дуже високо це цінуєте. Хваліть свою дитину частіше, це додасть йому впевненості в собі. Якщо ж у нього не буде виходити з одним матеріалом, дайте йому інший. Для того, щоб знайти себе у творчості, він повинен перепробувати безліч різноманітних матеріалів і занять.

Кращий спосіб визначити у дитини наявність здібності - це почати навчати його якогось виду діяльності, тому чим більше секцій буде відвідувати ваш дитина, тим швидше і більше здібностей ви виявите. Також необхідно пам'ятати, що не варто підганяти дитину під будь-які стандарти і, насамперед, традиційно пов'язані з підлогою. Наприклад, не слід говорити дівчинці, що вона повинна бути "насамперед, гарною матір'ю і господинею", в той час як вона цікавиться "темами для хлопчиків". Пам'ятайте, що головне життєве завдання людини - дати життя самому собі, тобто стати тим, ким він є потенційно і найважливіший плід його зусиль - його власна особистість, тому дозвольте дитині пробувати себе у всьому, що йому подобається, не ставитеся до його інтересів як до дрібниць, пам'ятайте слова Мікеланджело: "Досконалість складається з дрібниць".

Джерело nimra.ru