Кухонний посуд можна і навіть потрібно розглядати ще і з позиції здоров'я.
Тефлонова скоровдка

Приготування смачної і корисної їжі багато в чому залежить від арсеналу наявної на кухні посуду. Отже, яка посуд найбільш придатна для кухні? Кухонний посуд оцінюють за матеріалом, технології виготовлення і зовнішніми даними. Купуючи посуд, постарайся дізнатися, з чого вона виготовлена, для приготування яких страв призначена і ступінь її екологічності.

Необхідно знати недоліки матеріалів, з яких виготовлений посуд. Алюміній, вступаючи в реакцію з кислотами і лугами, утворює хімічні сполуки, не завжди безпечні для твого здоров'я. Краще відмовитися від готування кислих і гострих страв в алюмінієвому посуді.

Добре себе зарекомендувала посуд з нержавіючої сталі - стійка до окислення, не впливає на якість продуктів, в тому числі, на вміст вітамінів.


Є тільки одне але! - Нікель, що входить до складу посуду може викликати алергію. Занадто часто використовувати такий посуд не варто.

В емальованому посуді можна без побоювання за здоров'я і готувати їжу і зберігати продукти. Тільки не забувай про те, що посудом з пошкодженою емаллю користуватися категорично не рекомендується. Волога, проникаюча через сколи та тріщини, викликає корозію металу, в результаті чого, в їжу неминуче потрапляють шкідливі для організму речовини.

Абсолютно нешкідлива для організму жаростійкий керамічна і скляний посуд. При використанні посуду з антипригарним тефлоновим покриттям потрібно уникати її перегріву, при 200-300 градусах тефлон починає розкладатися. Вплив продуктів розкладання даного полімеру на організм до кінця не вивчено.

Божоле - свято молодого вина