Сварка відрізняється від звичайного скандалу тим, що вона ведеться за певними правилами. І, якщо дотримуватися цих правил, ви обидва можете краще зрозуміти один одного і постаратися в майбутньому не допускати подібних конфліктів.
Правильна сварка зробить вас ближче один до одного/shutterstock

1. Перш ніж влаштовувати скандал, виріши для себе, чого саме ти хочеш досягти цієї сваркою. Тобі не вистачає уваги? Або грошей? Чи, може, ти ревнуєш чоловіка до його співробітниці? Окреслив проблему, яку ти хочеш вирішити, щоб не відхилятися від лінії сварки і не переходити на особистості.

2. Чоловіки не так емоційні, як ми. Тому, висловлюючи претензії, старайся брати не емоціями, а логікою. Якщо в першому випадку ти викличеш тільки роздратування, то в другому є шанс переконати чоловіка і довести йому свою правоту.

3.


Намагайся не бити по хворих місцях. Занадто часто ми в запалі сварки вимовляємо слова, про які пізніше доводиться шкодувати. Одного разу заїкнувшись про розлучення, Ти близький момент розриву. Також конфлікт може виявитися нерозв'язним, якщо ти почнеш згадувати його маму чи статеву неспроможність.

4. Намагайся не відхилятися від предмета сварки і при цьому не вживай слів завжди, ніколи, повинен і зобов'язаний. Пам'ятай, чоловік нічого тобі не винен, а кажучи про те, що він ніколи нічого не робить, ти явно кривить душею.

5. Постарайся відкласти сварку в часі. Якщо ввечері в тобі вирують емоції, до ранку ти можеш встигнути заспокоїтися, і ваше спілкування стане менш конфліктним.