Залишити справи в офісі і так не просто, що вже казати, якщо ти працюєш на відверто стресовій посади. Робочий день закінчується, але тільки не в твоїй голові? З подібною проблемою стикаються багато інших жінок, а про знайдені рішеннях із задоволенням розповідають в Мережі.
/Healthyblackwoman.com

"У мене велика проблема - я не можу переключитися після робочого дня. Будинки часто думаю про робочі справи, а іноді прокидаюся вночі і подумки складаю мейли. Це дуже дратує і заважає насолоджуватися життям. Як мені хочеться, щоб було так: прийшла додому і забула про роботу ", - скаржиться в Мережі дівчина, і вона зовсім не оригінальна у своїй проблемі.

Так, невміння залишати роботу на роботі багатьом псує настрій, якщо й зовсім не отруює життя: депресії, розлучення , дитячі образи, що переростають у психологічні травми в стилі: "Мама не приділяла мені увагу, так як весь час була зайнята роботою, навіть вдома", і т.д.

"Однозначно проблема в ставленні до роботи, - вважає учасниця одного з жіночих форумів. - Не потрібно дуже серйозно ставляться до роботи, надавати їй цінності більше, ніж потрібно. Відповідно, щоб позбутися цього, необхідно намагатися знижувати значимість роботи у своїх думках. Адже, зрештою, робота - це просто добування грошей ".

Оригінальне рішення запропонувала дівчина з ніком Ambassada, яка рекомендує рятуватися від думок про роботу за кермом:" Помітила, що та частина мозку, яка постійно думає про роботу, повністю відключається і відпочиває, коли я за кермом. Повна концентрація уваги на постійно мінливу обстановку за бортом. Доїхавши до місця призначення, і полегшено зітхнувши, раптом виявляєш, що мозок насправді - відпочив ".

Інша учасниця обговорення вважає, що робота, яка приносить задоволення, ніколи не" вантажить "після трудового дня:" Закривши офіс на ключ з відразу забуваю про роботу.


Я люблю те чим я займаюся. Мені здається, що те, що подобається, не приносить дискомфорту ".

Чоловічий точка зору на жіночу проблему однозначна - міняти роботу на більш спокійну:" Роботу міняти, а то орете як бабки в шахті без сну і відпочинку , - не соромиться у висловах користувач жіночого сайту. - Є ж хороші і не важкі професії для жінок: перукарки, офіціантки, стюардеси, зрештою ".

Також на цей рахунок висловлюються фахівці. Соціальний психолог Джейн Адамс дає на замітку п'ять головних правил, дотримуючись яких можна з легкістю залишати роботу на роботі:

1. Навчися забувати про справи, коли приходиш додому

Створи уявний кабінет. Подумки відкрий двері, сядь в затишне крісло, розберися з робочими проблемами. Потім закрий кабінет на ключ. Виконуй цю процедуру в п'ятницю перед тим, як піти з офісу, або кожен вечір.

2. Офісні звички залишай в офісі

Намагайся не відтворювати робочі звички вдома. В офісі ти регулярно отримуєте електронну пошту, а вдома по сто разів на день перевіряєш ящик? Постарайся скоротити частоту перевірок, поки не зведеш їх до нуля. Тим самим організм буде менше схильний до стресів і з'явиться більше вільного часу.

3. Дружи з людьми, які займаються іншими професіями

Спілкуйся з людьми, чиї професії відрізняються від твоєї. Таким чином ти не будеш ризикувати почати грати ту ж роль, що і в офісі.

4. Встанови ліміт на розмови про роботу у свій вільний час

Нехай це буде 10 хвилин в день, тільки в разі гострої необхідності і тільки з обраними людьми.

5. Нехай твій будинок стане твоєю фортецею

Ні в якому разі не бери з собою документи, звіти або яку-небудь іншу роботу додому. старайся встигати закінчити всі справи до завершення робочого дня, вихідних, відпустки або дед-лайну.