Смак напоїв дуже сильно залежить від якості води.
Якість води має виняткове значення

Якість води винятково важливо для заварювання чаю та приготування кави. Вода навіть головніший самого чаю або кави, оскільки неякісна вода здатна зіпсувати напій при його будь-якому сорті, навіть самому чудовому. Іншими словами, вода - не просто компонент для отримання настою, але рівнозначимість партнер засипали в неї сухого чаю або заварювати каву

Вода не повинна мати запахів, тим більше - запахів хлорки, мила, сірководню, нафтопродуктів. Не повинна віддавати іржею, затхлістю, гниллю, містити будь-які зважені частинки. Вода з колодязів, яка підійде для чаю та кави, тільки якщо в ній немає мінералів і вона не застоюється, а постійно вичерпується.

Будь мінеральна або мінералізована вода, особливо з великим вмістом солей кальцію і магнію, є жорсткою . При заварюванні чаю вона стримує його екстрагування, не кажучи вже про те, що псує смак і аромат, вбиваючи їх сірчанокислими і вуглекислими сполуками. М'яка вода, навпаки, добре підходить для заварки. Ідеальна вода з високогірного джерела і гірського льодовика.

Буде помилкою думати, що для чаю добре підійде вода, розтоплена зі снігу або льоду, як дуже м'яка.


Хоча в китайських легендах про чай йдеться про подібну воді, отриманої, зокрема, зі свіжого снігу, що осів на гілки сакури і зібраного для приготування особливо делікатного чаю, в сьогоднішній екологічно неблагополучному середовищі, якщо не виникає крайня необхідність, краще поберегтися від експерименту такого роду .

Під руками у нас, звичайно, вода з-під крана, але ми знаємо, що вона хлорується і проходить довгий шлях по іржавих трубах. З цієї причини водопровідну воду необхідно довго відстоювати, часом добу, пропустивши, якщо можливо, через фільтр. Добре використовувати для приготування гарячих напоїв продавану в пляшках і великих бутлях чисту природну воду, але тільки не мінералізовану і не газовану.

При цьому важливо пам'ятати, що як не цінна якісна вода, заварювати чай і кава допустимо тільки одного разу закип'яченої водою. З цієї причини готувати воду для напоїв краще в невеликому обсязі, співставляючи кожен раз порцію води з тим, скільки її буде потрібно.