Завдяки сучасним процедурам тримати себе у формі можна легко і невимушено. Влітку можна робити не всі салонні процедури, але також є саме ті, які більш актуальні в даний теплий сезон.
Які б'юті-процедури найбільш популярні влітку?/Shutterstock

Особливою популярністю в літній час користується педикюр. Ніжки, п'ятки і пальчики тепер на очах у всіх, а значить, вони повинні бути ідеальні!
Педикюр - це необхідна регулярна гігієнічна процедура по догляду за стопами і нігтями ніг. Дана процедура включає в себе видалення мозолів на пальцях і ступнях, усунення ороговілої шкіри і врослих нігтів, підрізання і полірування нігтів і завершальний массаж.Следует пам'ятати, що педикюр - це не розкіш, а процедура першої необхідності.

Які секрети краси відкрили зірки Голлівуду?

Зміцнення нігтів гелем - влітку це одна з найпопулярніших і не втрачають актуальність процедура. Покрити нігті гелем або біогелем і виїхати відпочивати на море - що може бути краще?
З гелевим педикюром є можливість не тільки стати володаркою ідеальних нігтів, але і вирішити недосконалості натуральних нігтів. Вибираючи гель або біогель ви захищаєте свої натуральні нігті. Вони стануть міцними і здоровими.

Як зробити ефективні процедури без всяких витрат?

Хімічна завивка - ніщо так не прикрашає жінку , як густі завиті локони, які розвиваються теплим літнім вечором від кожного подиху вітерця.


Домашні укладання і бігуді, мабуть, здатні зіпсувати настрій і волосся будь-якій жінці. Мріючи про прекрасних кучерях, ми не завжди наважуємося піти в салон, думаючи, що ця процедура може зіпсувати волосся. Тим часом хімічна завивка сьогодні покликана щадити волосся.

Свіжий і насичений колір волосся - це тренд сезону. Влітку, залишивши головні убори в шафі, легко вразити увагу оточуючих красивими, правильно фарбованим волоссям.

Фарбування волосся - одна з найпоширеніших процедур в салонах краси. Будь то модний колір цього сезону або спокійний, ледве видимий, відтінок - ви все одно будете відчувати прекрасною і оновленою. Можна вибрати колір під настрій або для стану душі.

Епіляція - гладка шкіра, як відомо, запорука успіху. А гладка шкіра влітку - це просто необхідність! Гладкі, приємні на дотик, немов шовк - таким ніжкам позаздрить кожна панночка!

Силіконові губи вже не в моді!

Біоепіляція або епіляція воском - один з найбільш простих і ефективних способів видалення небажаного волосся, відповідний більшості людей.Очевіднимі плюсами є швидкість процедури, гладка шкіра на довгий час. Епіляція воском в салоні надзвичайно популярна серед багатьох жінок, що ведуть динамічний спосіб життя.