Щоб відмінно виглядати в будь-якій ситуації, необхідно дотримуватися елементарних правил.
Тримай спину рівно, це додасть тобі впевненості/shutterstock

Є кілька основних правил, які, по-перше, дозволять вам відмінно виглядати в будь-якій ситуації, а по-друге - помітно поліпшать фігуру.

1. Завжди тримай спину рівною. Причому не тільки уникай сутулості - хребет не повинен бути постійно зігнутий і в сторону. Така постава попередить будь-які патології спини і додасть образу гордовитість і впевненість.

2. Гарна фігура - це, насамперед, тонус м'язів. Постійно тримай живіт і сідниці підтягнутими - крім усього іншого, це не дасть їм втратити форму.3. Чи не опускай голову частіше, ніж це необхідно.


Навіть монітор комп'ютера найкраще ставити так, щоб голова трималася рівно. В даному випадку правильна постава попереджає виникнення другого підборіддя (або успішно його прибирає)

4. Чи не напружуй плечі. Вони повинні бути трохи відведені назад. Без зайвої напруги це дозволить зробити рівна спина - у такому випадку лопатки самі зісковзують до хребта, розправляючи груди. У цьому випадку твоя фігура буде набагато виграшніше виглядати при погляді збоку, нагадуючи королівський профіль з монети.

5. При ходьбі став ноги якомога м'якше. Ступні повинні розташовуватися на одній лінії - це дозволить граціозно і цілком природно похитувати стегнами на ходу.