Дивись, якими ідеями можна озброїтися, щоб "привнести літо" в інтер'єр.


) Net

"Я так хочу щоб літо не закінчувалося

Щоб воно за мною мчало за мною слідом,

Я так хочу щоб маленьким і дорослим

Дивовижні зірки дарували світло .. "

Це слова з пісні Алли Пугачової Я так хочу щоб літо не закінчувалося. Якщо з наближенням осені тобою опановує подібне бажання, то, напевно, наступні 6 ідей для тебе!

1. Хочеш, щоб сонячна атмосфера панувала в твоїй квартирі і взимку і влітку? пропонує тобі переглянути добірку інтер'єрів у відтінках жовтого, а також дизайни спалень, віталень, дитячих, кухонь з акцентами цього кольору.

2. Любиш ромашки? Ах як шкода, що ця квітка дарує свою красу тільки в літню пору .. Хоча якщо у твоїй квартирі з'явиться, скажімо, принт із зображенням цього ніжного квітки, то тобі не буде потреби чекати літа, щоб полюбоватся ім. Далі інтер'єрні ідеї для тих, хто любить ромашки.

3. Поряд з ромашками, користуються популярністю і ягідні мотиви в інтерьере.Еслі хочеш створити не тільки оригінальне оформлення, а ще й апетитне настрій в приміщенні - використовуй смачні полуничні мотиви.

Дивись також: Фотошпалери: 25 ідей для самих чудових стін

4.


Літо асоціюється з відпусткою, морем, небесно-блакитним чистим небом і теплом. Саме таку неперевершену атмосфери легкості буття ти можеш легко створити в своїй спальні. А допоможуть тобі 15 наочних прикладів оформлення спалень в морському стилі.

5. Кожен, хто любить літо привозить з собою з жарких морських країн черепашки, камінчики, морські зірки та інше, а потім не знає як все це зберігати і що з ним далі робити. Вихід є: ці дари моря можна використовувати для створення чудових принтів, які потрібно наносити на наволочки для диванних подушок, постільна білизна, футболки, рушники, скатертини та багато інших текстильні поверхні.

6. Народжена в липні, відома співачка і актриса Жанна Фріске дуже любить пору року літо: про це розповів інтер'єр її московської квартири. Диван і штори в квіточку у вітальні, стіл з принтом, на якому зображені півчі пташки на лоджії, а скільки картин із зображеннями літніх пейзажів! Бери на замітку!

Дивись також: Власноруч: Ваза з дерев'яних прутиків