Вона вдало маніпулює твоєю ввічливістю, виставляє тебе не в кращому світлі перед коханим і дітьми, робить недоречні зауваження, публічно критикує і змушує "танцювати під свою дудку"?
/

Тобі ніколи не спадало на думку, чому вона це робить? Час задуматися! У випадку, якщо твоя свекруха виявилася, м'яко кажучи, «не ангелом", спробуй знайти до неї підхід за допомогою нашої типології. Отже, існують різні типи свекрух.

Вона - прискіплива

Ознаки: часті телефонні дзвінки, навідування в гості і наведення порядку в твоїй квартирі. Свекруха важко переживає, якщо від неї щось приховують. Для неї винною в цих недомовках будеш саме ти. Сама розумієш, синочок, вирвавшись з-під її опіки, потрапив під твою. Тому піклуватися про її здоров'я, роботі та вашого особистого життя, в першу чергу, повинна ти!

Твої дії: тримай себе в руках. Намагайся на всі питання давати загальні відповіді: все добре, робота цікава, додому приходить вчасно, живемо мирно.

Якщо питання плавно переходять із загальних у конкретні, ввічливо уникай подробиць. З'ясуй заздалегідь найменш цікаву тему для свекрухи і при нагоді переводи розмова на неї. Пам'ятай, людині просто не вистачає гострих відчуттів у своєму житті.

Вона "їсть тебе поїдом"

Ознаки: недоречні закиди , образливі натяки. Її мета - зачепити тебе. І якщо їй це вдалося, то її радості немає меж!

Твої дії: не реагуй на провокації. Адже вона саме цього і домагається! Побачивши, що її старання марні, вона поступово залишить тебе в спокої. Пам'ятай, найкращий бій - той, що не почався!

Вона - колекціонер

Ознаки: зберігає раритетні речі (від першого велосипеда твого коханого до антикварної посуду та капелюшків) для передачі вам у спадок.

Твої дії: продумай свідомо тактику і стратегію своїх дій. Інакше ти станеш володаркою абсолютно не потрібних речей. У цій ситуації тобі може допомогти чоловік. Адже він краще знає свою маму. Так що нехай він сам розбирається з мамою щодо спадщини.

Вона - турботлива матуся

Ознаки: дошкуляє тебе надмірним контролем, стежить за здоров'ям сина та онуків, нав'язує свої поради.

Твої дії: погоджуйся з усім і роби по-своєму. Нехай вона буде спокійна. А якщо поради справді заслуговують на увагу - не бійся їх застосовувати.

Вона - світська дама

Ознаки: весь час займається тільки собою; творчість, театри, кар'єра поглинають весь її час, а світ крутиться навколо неї.

Твої дії: не ображайся, що вона не прагне вам допомагати.


Напевно, чоловік у тебе дуже самостійний - радий цьому!

5 типових помилок свекрух


  • Вона йому не пара. Коронна фраза мами чоловіка: "ця особа нам не підходить". Як бути? Нагадуй собі: "заради блага нашої сім'ї я повинна ставитися до мами мого чоловіка з повагою". Натякни свекрухи, що заради щастя свого сина вона повинна поважати і тебе.

  • Я заміню маму своїм онукам. З появою дітей настав час "примирення". Бабуся прив'язалася до онуків, і тепер вони живуть то в неї, то у батьків. Як бути? Свекруха повинна усвідомити, що ніяка бабуся не замінить рідну маму. Поясни мамі чоловіка, що своєю надмірною турботою вона балує малюків - в результаті вони перестають цінувати в бабці особистість.

  • Вона забрала в мене сина. Свекруха вважає, що невістка не може забезпечити синові затишок і комфорт, адже тільки мамі відомо, як він повинен харчуватися, що вдягати, коли відпочивати. Як бути? Щоб шлюб був міцним, чоловік повинен за будь-яких обставин захищати свою дружину.

  • Син зіпсувався після весілля. Свекрухи потрібні увага і турбота сина, докази того, що в його житті мама займає перше місце. Як бути? Поясни мамі чоловіка, що вона чудово виховала свого сина, тепер він повинен зробити те ж саме щодо своїх дітей.

  • Вона замінить мені донечку. Безумовно, невістку тішить таке ставлення, і вона починає ділитися зі свекрухою секретами. Однак, якщо справа доходить до чоловіка, свекруха миттєво стає на його бік, адже вона впевнена, що ідеально виховала сина. Як бути? Ні з ким, тим більше зі свекрухою, не можна обговорювати відносини між тобою і твоїм чоловіком. Це не допоможе вирішити проблему, а тільки її загострить.

  • Вона змусила його одружитися. Дуже образлива для мами ситуація, коли її дорослий син не представив вчасно майбутню дружину. Як бути? Попроси коханого познайомити тебе з його батьками. Якщо ж вже пізно - вибачитеся за те, що не запитали їх благословення.

Журнал "Пані"