Тонке волосся - проблема багатьох дівчат. Що робити, якщо природа не нагородила тебе шикарною гривою? У перукарів знайдеться парочка рад для тебе.


Тонке волосся після фарбування злегка додають в обсязі

Підбери правильну зачіску. Дівчатам з тонкими волоссям краще уникати хвостиків і кісок - це ще більше акцентує увагу на проблемі. Найкраще вибирати пучки або короткі стрижки. Завивка також допоможе тобі замаскувати відсутність об'єму.

Фарба для волосся. Тонке волосся після фарбування злегка додають в обсязі. Стратегія візуального обсягу від фарбування полягає в додаванні відблисків і тіней. Краще всього використовувати три відтінки - за допомогою такої градації створюється глибина.



Тонування прогалин. Якщо у тебе рідке волосся і видно шкіру голови, найкраще її затонувати. Візажист Дженніфер Вобіто використовує тіні для брів на декілька відтінків темніше волосся і безпосередньо наносить на шкіру. Для цього найкраще використовувати синтетичну кисть.

Накладні пасма. розщедритися і придбай шиньйони з натурального волосся. Синтетичні локони виглядають дешево і сильно відрізняються від твоїх справжніх волосся.
Засоби для об'єму. Косметична індустрія пропонує безліч засобів для додання волоссю додаткового обсягу. Різні пінки, спреї і лаки допоможуть тобі домогтися більшої пишності і візуальної густоти волосся, але не варто ними захоплюватися.