Ти не володієш шикарними бровами Меган Фокс? Чи не впадай у відчай! Поради від фахівців допоможуть тобі з легкістю виправиш помилки матінки-природи.


Ідеальний вигин брови додасть твоєму погляду магічної сили

Тонкі, рідкісні, прямі .. Швидше за все ти стикалася з однією з цих проблем. Парочка рад від beauty-експертів допоможе тобі наблизитися до досконалості.

Проблема № 1: прямі брови


Прямі брови/birchbox.com

Рішення: замість того, щоб негайно схопитися за пінцет і намагатися сформувати красивий вигин, вчини мудрішими. Чи не міняй кардинально природну форму, а злегка підкоригуй її. Якщо брови роблять твоє обличчя насупленим, а погляд важким, видали волосся по нижній лінії. Твій погляд відразу ж стане відкритим і особа перетвориться. Але: якщо брови не розташовані низько, краще не використовуй щипчики, щоб уникнути "здивованого погляду".
Рада експерта: щоб запобігти вростання волосся і домогтися чіткості лінії, вищипують брови у напрямку їх росту. Олівець, тіні для брів, ножиці, пінцет, щіточка і віск - твої головні друзі у вирішенні проблеми неідеальних брів.
Проблема № 2: безформні брови


Безформні брови/birchbox.com

Рішення: використовуй олівець, яка не контрастує з кольором твого волосся і намалюй бажану форму поверх власних брів.


Потім обережно удаляй волоски по намальованому контуру. За допомогою щіточки розчеши волосся вгору. Манікюрними ножицями обрізали волоски вздовж верхнього краю брови, поки не досягнеш потрібної форми.
Рада експерта: щоб додати бровам виразності, обведи олівцем бежевого кольору контур брови. Цей трюк має два плюси: олівець - хороша база для тіней і прекрасний засіб, щоб підкреслити вигин брови.
Проблема № 3: короткі і рідкісні брови


Короткі і рідкісні брови/birchbox.com

Рішення: про бровах Меган Фокс мріють мільйони жінок по всій планеті. Але що якщо у тебе короткі і рідкісні брови? Використовуй трюк з трафаретом, як у прикладі вище. Заповни пропуски олівцем відповідного кольору. Будь обережна і не натискай занадто сильно - ти можеш потягнути волоски. Краще рішення для дівчат, які люблять природність - тіні для брів!
Рада експерта: ти можеш замаскувати свою проблему за допомогою олівця, але так ти її не вирішиш. Кетамін поліпшить структуру волосся, їх зростання і зовнішній вигляд.