Голлівудська дієта для схуднення


Ця дієта названа голлівудської зовсім не через те, що її створили дієтологи Голлівуду. Причина криється в іншому - ця дієта найпопулярніша серед знаменитих зірок Голлівуду, актори світового рівня використовують її як спосіб схуднути перед зйомками чергового фільму. Голлівудська дієта є швидким способом скинути кілька кілограм зайвої ваги за короткий проміжок часу, тому вона вважається ефективною і використовується багатьма відомими людьми. Стрункі фігури відомих зірок багато в чому зобов'язані саме цього раціону харчування.
Меню голлівудської дієти різноманітно, хоча має кілька суворих обмежень. Витримати її нескладно, тим більше результат в 3 кілограми за 7 днів не сильно великих обмежень, виглядає дуже непогано. Звичайно, схуднути на 3 кілограми зможуть не всі, багато що залежить від індивідуальних властивостей організму.
Отже, голлівудська дієта для схуднення, меню:
Заборонено використання спецій в будь-якому вигляді, будь то цукор в чаї або сіль для яєць. Вживання масла (вершкового, рослинного) заборонено, готувати також потрібно без використання цих двох продуктів. Хліб дозволено їсти в невеликих кількостях (один маленький шматочок з кожним прийомом їжі) і тільки дієтичний.
Перший день дієти.
Сніданок. Два апельсина, чашка чорної кави без цукру.
Обід. Котлета з курячого м'яса (нормальних розмірів, 150 грам), великий помідор, великий зелений огірок, один невеликий грейпфрут, чорна кава.
Вечеря. Два яйця, зварених круто, великий помідор, 40-50 грам мигдалю, два апельсина, стакан зеленого чаю.
Другий день дієти.
Сніданок. Два апельсина, стакан зеленого чаю.
Обід. Варена яловичина (150 грам), листя салату, склянка зеленого чаю.
Вечеря. Два яйця некруто, великий грейпфрут, чашка чорної кави.
Третій день дієти.
Сніданок. Грейпфрут, чашка чорної кави.
Обід. Варена або печена морська риба (150 грам), великий помідор, великий огірок, стакан зеленого чаю.
Вечеря. Яєчня "глазунья", кілька листя свіжої білокачанної капусти, кави.
Четвертий день голлівудської дієти.
Сніданок. Три-чотири мандарина, зелений чай.Обід. 150 грам нежирного сиру, одне яйце, зварене круто, велика свіжа морква, великий солодкий перець.
Вечеря. Грейпфрут, листя салату або білокачанної капусти, чашка чорного чаю.
П'ятий день дієти.
Сніданок. Два апельсина, чашка кави.
Обід. 200 грам вареного курячого м'яса, помідор, огірок і листя салату. Чай.
Вечеря. Два яйця, зварених круто, зелень, чашка кави.
Шостий день дієти.
Сніданок. Грейпфрут, чай.
Обід. 200 грам вареної або печеної риби, помідор, огірок, чашка кави.
Вечеря. Фруктовий салат (будь-який) без застосування спецій, приправ, майонезу, сметани. Чай без цукру.
Сьомий день голлівудської дієти, завершальний меню на тиждень.
Сніданок. Кілька мандарин, кави.
Обід. 150 грам нежирного сиру, овочі, які використовувалися в будь-який з попередніх днів, чай.
Вечеря. Фруктовий салат, стакан кефіру.
Не забуваємо про скибочці дієтичного хліба при кожному вживанні їжі. Під час дієти дозволено пити воду в звичайних для Вас кількостях. Голлівудська дієта гарантує схуднення і стрункість фігури при чіткому дотриманні меню.
Пам'ятайте, що при різкому погіршенні здоров'я необхідно негайно перервати дієту, а якщо поліпшень не відбувається, то звернутися до лікаря. Голлівудська дієта має мінімальні протипоказання, не має критичності до продуктів харчування. Наприклад, замість кави можна використовувати чай, якщо у Вас проблеми з серцем. Апельсини дозволено замінити яблуками при алергічної реакції на цитрусові фрукти.
Кількість їжі потрібно збільшувати або зменшувати залежно від Вашої ваги. Дане меню розраховане на вагу 70 кілограмів, відповідно, корегуйте його під себе, якщо Ваша вага відрізняється від цього показника.
Як бачите, меню голлівудської дієти різноманітно, воно допоможе не тільки схуднути, а й просто провести невелику розвантажувальну тиждень. Повторювати дієту дозволено не частіше 1 разу на 2 місяці, щоб не порушити обмін речовин. Навіть якщо після закінчення семиденного курсу схуднення Ви себе добре відчуваєте, необхідно зупинитися, не можна продовжувати дієту без перерви. Меню хоч і багате, однак, виключає багато необхідні речовини, які корисні для організму.