Придумати хороший весільний подарунок - не просто. Але його потрібно не тільки правильно вибрати, але і красиво піднести.
Навчися підносити подарунки

Дивуй!

Пам'ятай, що подарунок завжди повинен викликати подив. Ти можеш витратити величезну суму на корисну для сімейного життя річ, але не побачити у відповідь ні здивування, ні захвату.

Наприклад, ти подаруєш новоспеченим подружжю телевізор або електричний чайник, але з часом він перетвориться на повсякденну річ . Ми радимо проявити всю свою винахідливість і створити диво своїми руками. Або купити недорогий, але незвичайний предмет, якого більше ні в кого немає. Скажімо, звичайний набір посуду можна купити в будь-якому магазині. А ось посуд, прикрашений розписом на замовлення - це велика рідкість.

Не забудь про привітання!

Обов'язковим додатком до подарунка має бути весільне привітання.


Найчастіше гості купують листівку і пишуть в ній пару-трійку пропозицій. Ми пропонуємо тобі скласти вірші! Ні, не довгу поему, а хоча б маленьке, але щире і душевне чотиривірш.

Скажи "так" позитиву!

Весільний подарунок просто зобов'язаний нести позитивну інформацію. Його основна місія - висловити твоє ставлення до молодят, яким цей презент і призначений. Любов, ніжність і повага - ці почуття допоможуть тобі вибрати правильний весільний подарунок.

Подбай про упаковку

Піднести презент можна і в поліетиленовому пакетику. Але що тобі варто красиво упакувати подарунок? Ти сама відчуєш величезне задоволення, коли будеш уявляти, як молодята акуратно розпаковують презент, знемагаючи від цікавості.

А найголовніший секрет весільного подарунка - це посмішка. Щира і радісна усмішка.