Сучасний темп життя не залишає нам часу на розслаблення, відпочинок і навіть на стосунки з коханим. Дізнайся, як усе встигати і залишатися бадьорою.
Залиш час для кохання

Існує безліч книг з тайм-менеджменту, і у всіх описуються техніки, які допомагають розподіляти свій час найбільш раціональним чином. Ми виділили кілька порад, які допомагають привести життя в порядок і залишити час на все, що робить тебе щасливою.

По-перше, заведи зошит, в яку ти будеш записувати все, що робиш за день із зазначенням часу , яке пішло на кожне заняття. Це допоможе тобі з'ясувати, куди витікають дорогоцінні години. Можливо, через кілька днів ти виявиш, що десь загубилися кілька годин, які були витрачені на безглузде переглядання сторінок в інтернеті або на сидіння біля телевізора. Точно дізнавшись, куди витрачається час, ти зможеш в майбутньому підходити до цього питання більш свідомо і зрозумієш, який реальний запас твоїх сил і енергії. У такому випадку ти вже не будеш складати наполеонівських планів і постійно відчувати себе винною через те, що постійно чогось не встигаєш.

Постійно вести такий облік часу дуже складно, але ми цього і не вимагаємо.


Для відстеження того, куди витікає час, досить буде тижні.

Потім переходь до складання планів. Записуй в блокнот всі справи, які збираєшся зробити за день - так тобі не доведеться витрачати час на те, щоб згадати всі необхідні справи.

Щоб не втомлюватися на роботі і все встигати, спробуй техніку 45/15. Суть цієї техніки в тому, щоб 45 хвилин займатися якимось важливою справою і 15 хвилин витрачати на відпочинок. Виходь прогулятися, читай книги або займайся рукоділлям. Також ці 15 хвилин можна витрачати на побутові справи. Головне - це зміна діяльності. Якщо ти не встигаєш відпочити за цей час і до початку наступної години зовсім не відчуваєш себе відпочила і знову готової приступити до важливих справ, значить, ти недостатньо урізноманітнити свою діяльність. Наприклад, якщо по роботі тобі потрібно складати графіки, то читання довідкової літератури - це не відпочинок. Якщо ти 45 хвилин миєш підлоги, то протирання меблів протягом 15 хвилин - це теж не відпочинок. Головне - ти повинна перемикатися.

Використовуючи запропоновані техніки, ти навчишся робити все задумане і зможеш більше часу присвячувати собі і коханим людям.