Вибери один із запропонованих кольорів, і дізнайся, за що тебе цінують чоловіки, і якого чоловіка тобі потрібно шукати для серйозних стосунків.
Улюблений колір розповість про те, який чоловік тобі підійде/shutterstock

Психологи придумали вже чимало найрізноманітніших тестів, які покликані допомогти слабкій половині людства визначитися з вибором партнера. Ось і сьогодні ми підготували для тебе цікавий психологічний тест, який дозволяє визначити залежність між колірними перевагами жінки і типом чоловіки, відповідним їй в якості постійного партнера.

Не замислюючись, вибери колір, які тобі найбільше сподобався, і дізнайся, який чоловік тобі підходить. Отже, пропоновані кольори: зелений, фіолетовий, оранжевий. Який тобі більше подобається?

Зелений. Чоловіки люблять відвертими з тобою і проводити час в твоїй компанії, адже ти створюєш комфортну атмосферу для спілкування та завжди готова морально підтримати партнера. Такий стан справ дає тобі певну перевагу, адже, розкриваючись перед тобою, чоловік мимоволі показує, чого можна від нього очікувати і чого він очікує від ваших відносин. Тут уже важко не визначити, чи підходить тобі кавалер чи ні. Що ж стосується тебе самої, то найбільше у відносинах ти цінуєш стабільність і впевненість у завтрашньому дні, і тобі потрібен такий чоловік, який забезпечить твердий грунт у тебе під ногами.

Фіолетовий . Чоловіки цінують в тобі енергійність і експресію.


Ти ніби пропонуєш їм захоплюючу гру, яка розбурхує їх фантазію і урізноманітнює сірі будні. Ти сама також цікавишся, насамперед, чоловіками, в яких відчуваєш сильну енергетику, але при цьому не даєш собі захопитися занадто сильно. Для тебе стосунки з чоловіком - не гра, а тим більше, коли мова йде про вибір потенційного чоловіка. Тим не менш, зовнішня привабливість партнера для тебе дуже важлива, але не варто зациклюватися на ній. Зрештою, тебе зможе зробити щасливою тільки турботливий і врівноважений чоловік, який зможе зробити твоє життя зручною і комфортною. І не потрібно занадто прискіпливо ставитися до зовнішності чоловіка - для сімейного життя це зовсім не важливий фактор.

Помаранчевий. Про таких, як ти, часто кажуть: "Вона - сама чарівність!". Ти не тільки вмієш полонити чоловіків, а й здатна проявляти розсудливість і здоровий глузд, коли мова заходить про серйозні стосунки. Правда, ти можеш закохатися з першого погляду і навіть втратити голову, проте покладатися на емоції у питаннях вибору чоловіка точно не станеш. Тобі підійдуть розумні, цікаві партнери, які прагнуть до постійності, але які не будуть нудні і одноманітні. Щоб відшукати свого чоловіка, тобі доведеться трохи переглянути свою поведінку, адже зазвичай ти ховаєш свою романтичну і жіночну натуру за дотепністю і сарказмом. Тому, якщо чоловік тобі сподобався, будь по відношенню до нього більш ніжною, принаймні коли ви вдвох.