Щасливий чоловік - це той, хто вранці із задоволенням іде на роботу, а ввечері - з не меншим задоволенням повертається додому. Яку стратегію і тактику вибрати у вихованні сина, щоб у його житті ця формула щастя втілилася в повній мірі?
/

Насправді все дуже просто: щоб бути щасливим самому, треба зробити щасливою свою сім'ю. Почнемо з малого - навчи майбутнього чоловіка не ділити домашню роботу на "чоловічу" і "жіночу" і з радістю підтримувати будь-якого члена сім'ї на будь-якій ділянці життя.

Чоловік для невістки

Виховуючи хлопчика, мамі доведеться постійно перевіряти життєві моменти на себе. Наприклад, твого сина не надихає прибирання квартири. Звичайно, можна закрити на це очі в ім'я збереження кількох тисяч власних нервових клітин. Але, врешті-решт, ця проблема колись перейде до його дружини. Ось тут і необхідна перевірка: чи хотіла би ти, щоб твій чоловік поводився таким чином? Якщо ні, то треба щось робити. Але як "достукатися" до сина-підлітка? Психологи рекомендують не починати "з місця в кар'єр".


Адже звинувачувати, крім себе, нікого - потрібно було за виховання братися раніше. Але надія на позитивний результат є завжди.

Все заради жінки

Одне з найголовніших завдань сім'ї, яка дбає про щасливе майбутнє хлопця, - виховати в ньому повага до жінки. Не секрет, що самі великі в світі справи робляться заради жінки. Бізнесмени заробляють мільйони, вчені роблять відкриття, письменники пишуть бестселери, а художники створюють картини, і все це - заради того, щоб справити враження на жінок! Якщо сумніваєшся, прочитай кілька біографій знаменитих чоловіків, і ти обов'язково знайдеш в історії життя кожного Жінку, заради якої він творив.

Перша жінка, за якою хлопець починає оцінювати весь прекрасна стать загалом, - це, звичайно, його мати. Але при цьому мамі не обов'язково лізти зі шкіри геть, щоб бути "ідеалом ідеалів". Малюк пишається тобою вже тільки тому, що ти - мати. Твоя справа - докласти всіх зусиль до того, щоб твоя дитина був щасливий.

Журнал "Вона"