Як відомо, практично в кожному різновиді макіяжу основний акцент припадає на область очей. І це не випадково, адже очі - це своєрідні дзеркала душі, що передають особливі, індивідуальні риси внутрішнього світу кожної жінки. Тому make-up очей повинен бути бездоганним, проводитися найбільш ретельно і акуратно.
Основним помічником, здатним надати очам неповторне і заворожуючий вираз, є звичайнісінька туш для вій з підфарбовуючі ефектом.

бездоганний вигляд вій, нафарбованих тушшю, - це відсутність на них збилися грудочок, абсолютно не склеєні між собою вії, що не обсипаються і не розташовуються в області навколо очей дрібні частинки туші. Звичайно ж, важливо якість використовуваної туші, але повірте, що це зовсім не першочергове, і вже тим більше не гарантує абсолютний успіх, умова для ідеального макіяжу очей. Головна тонкість цього процесу - вміння грамотно використовувати всі можливості, які надає туш для вій.

Тому необхідно знати, і по можливості застосовувати при нанесенні макіяжу, деякі хитрощі, які полягають в наступному:

 1. Туш слід наносити на вії в 3 етапи:
  • спочатку слід фарбувати вії починаючи біля самих їх коренів, поступово пересуваючи при цьому щіточку зліва направо. Такі рухи додадуть віям додаткову довжину і об'єм;
  • далі, акуратно похитуючи щіточкою, необхідно фарбувати вії повністю, до самих кінчиків, при цьому всі рухи повинні йти у напрямку знизу вгору;
  • необхідно позбутися можливо утворилися грудок туші і злегка розчесати вії. Для цього слід закрити оброблюваний очей і пройтися щіточкою у напрямку вниз - від лінії підстави вій до їх кінчиків.
 2. Ніщо візуально не збільшує очі і не робить погляд максимально відкритим так, як здатні на те підсукані вгору ресніци.Для додання віям красивого вигину можна спробувати застосувати один з таких способів:
  • якщо туш на віях не встигла висохнути і вони ще злегка вологі, потрібно пройтися по ним легкими, підкручують рухами спеціальною щіточкою для розчісування вій (або ж щіточкою від старої використаної туші). Єдиний нюанс - гребінець або щіточка обов'язково повинні бути чистими і сухими.
  • вії висохли, і туш грунтовно на них закріпилася і підсохла. У цьому випадку можна вдатися до допомоги спеціальних щипчиків для завивання вій. Для цього їх потрібно злегка підігріти або за посередництва фена, або за допомогою гарячої води. Однак старатися не варто - щоб не обпалити ніжну шкіру навколо очей і не травмувати вії, температура щипців повинна бути злегка теплою (ні в якому разі вони не повинні бути гарячими).


 3. Не варто нехтувати допомогою спеціальних гребінців для вій. Їх використання приносить хороший результат - туш розподіляється рівномірним шаром, що дозволяє віям бути ідеально розділеними між собою. Знову-таки, спеціальні гребінці може замінити добротна щіточка від старої, невживаної туші.
 4. Для найкращого прокрашивания війок, розташованих в куточках очей, переважно використовувати тонкі щіточки короткого розміру.
 5. Збільшити довжину вій , не створюючи при цьому ефекту їх нависання і важкості, слід фарбувати кінчики вій особливим способом: піднісши до кінців вій щіточку з тушшю, необхідно дуже швидко і вправно зробити серію з кількох Морган рухів.
 6. Для додання очам більшої виразності необхідно позначити їх контури. Для цього слід підкреслити і нижню лінію вій. В один шар туші, легкими і акуратними, трохи зигзагоподібними рухами варто фарбувати нижні вії.
 7. Перед нанесенням на вії туші незайвим буде злегка припудрити нижню повіку. Це дозволить не зіпсувати макіяж в тих випадках, якщо протягом дня частинки туші злегка опаде. Їх буде набагато простіше змахнути за допомогою ватного диска або пензликом.
 8. Для того, щоб запобігти появі небажаних грудочок туші, слід наносити її легкими зигзагоподібними рухами, виробленими по всій довжині вій у напрямку вперед-назад.
 9. Для створення ефекту дуже довгих вій необхідно - перед безпосереднім нанесенням туші - пройтися по них щіточкою зі спеціальним кондиціонуючим засобом для вій. Це зволожить їх і створить так звану "базу". Слід дочекатися повного висихання кондиціонера, розчесати вії щіточкою по всій їх довжині, а вже тільки потім приступати до дофарбування тушшю.
 10. Другий і наступний за ним (при необхідності) шар туші слід наносити тільки після того, як грунтовно висохне попередній. Тільки таким чином створиться додатковий об'єм і не виникне ефект "лапок павука" - коли вії злипаються і виглядають абсолютно неприродними і навіть в якійсь мірі огидними.
 11. Нафарбувавши вії слід злегка почекати і посидіти якийсь час спокійно, намагаючись при цьому не кліпати, щоб уникнути отпечативанія туші на шкірі.
 12. Для створення повсякденного денного макіяжу можна відштовхнутися від класики і поекспериментувати з колірною гамою туші. Очі блакитного кольору чудово підкреслить туш синього тону, карооким красуням ідеально допоможе фіолетовий відтінок. Коричневий, сірий колір туші рекомендований дівчатам білявого типу.
  А ось для вечірнього макіяжу незамінним і вірним помічником залишається класична туш чорного кольору.