Незаперечна містична магія і загадкова краса дочок Сходу! Розкішне чорне волосся, витончена граціозність, чарівний погляд .. Звичайно ж, усіма цими унікальними, певною мірою, цінностями їх наділила природа.

Але все ж, європейські дівчата вміло запозичили і застосували в своєму середовищі деякі хитрощі і тонкощі прекрасного зовнішнього вигляду східних жінок. В першу чергу, це навички, що стосуються макіяжу, грамотно підкреслює всі основні переваги такого прекрасного жіночого личка.

Існуюча техніка "східного" макіяжу не так вже й складна. Вона передбачає кілька етапів:

 1. Вибір колірної гами
  Розрізняють два основних варіанти нанесення макіяжу очей - для цього використовуються матові або перламутрові тіні. Як правило, вибір здійснюється на користь перламутру, бо східні красуні вельми схильні до всього блискучого і блискучому.
  При виборі кольору наносяться тіней слід відштовхуватися від власного, природного кольору очей.
  Очі карого і чорного кольорів варто підкреслити тінями блакитних, синіх, зелених, жовтих, червоних, а також коричневих відтінків.
  Сірі, блакитні та зелені очі необхідно відтіняти золотими, срібними, фіолетовими, бузковими, сірими і рожевими квітами.
  Вибрані відтінки тіней можна використовувати як в моно-варіанті , так і в поєднанні один з одним.
  Основне правило - контур очей обов'язково повинен бути промальований за допомогою підводки чорного кольору!
 2. Коригування тону особи
  На даному етапі необхідно вирівняти колір обличчя. Для цього слід нанести на шкіру найбільш підходящий і звичний для Вас тон. По завершенні цієї процедури варто злегка підрум'янити особа, використовуючи при цьому спеціально призначені засоби неяскравих тонів.


  Ідеальний варіант - рум'яна з відтінком засмаги.

 3. Корекція форми брів
  Брови можуть бути будь-якої форми: широкі, тонкі, подовжуються як переніссі, так і до скронь. Головне, щоб їх контур був чітким і пластичним. Бо від брів, як і від очей, безпосередньо залежить ефект всього макіяжу.
 4. Головна "фішка" - звичайно ж, очі
  При накладенні тіней найкраще використовувати широку густу кисть . Тіні слід наносити щільним шаром на всю область верхньої повіки, починаючи від заснування очі і закінчуючи біля лінії брів. Також необхідно підкреслити ними лінію, окреслюють нижні вії.
  Потім за допомогою чорної рідкої підводки - рівними і акуратними рухами - необхідно змалювати контури очей: як верхнє, так і нижнє повіку. Таким чином очі повинні знайти необхідну мигдалевидну форму. Поверх підводки можна обвести контур очей тінями темного (переважно чорного) кольору.
  Тепер слід фарбувати вії тушшю. При цьому по нижніх віям необхідно пройтися тушшю всього лише один раз. А ось верхнім віям слід приділити більшу увагу - туш на них слід наносити в кілька шарів, щоб в результаті вони вийшли густими і об'ємними.
 5. Невеликий акцент - на губи
  Враховуючи те, що максимум уваги в цій техніці макіяжу віддано очам, губи потрібно лише злегка підфарбувати. Для цього слід використовувати ніжні і природні відтінки губної помади.

Ось начебто і всі тонкощі. Як бачите, осягнути дану техніку не так вже й складно. Тому експериментуйте зі своєю зовнішністю! Хто знає, може бути цей вид макіяжу буде здатний привнести у ваше життя безліч нових перемог, неповторних відчуттів, та й просто гарний настрій.