Метаболізм, або іншими словами обмін речовин - повний процес перетворення хімічних речовин в організмі, що забезпечують його ріст, розвиток, діяльність і життя в цілому. З повільним метаболізмом ми набираємо вагу, а швидкий метаболізм, допомагає людині н.
Не пропускайте сніданок/shutterstock

1. Їжте свій сніданок: ранковий прийом їжі - запорука швидкого метаболізму. Не пропускайте сніданок. Змушуйте себе, навіть якщо вам зовсім не хочеться. Якщо ви будете чекати до середини дня, або ще гірше, пропустіть обід, ваш метаболізм буде працювати повільніше. До речі, навіть вчені впевнені в тому, що щільний сніданок для стрункої фігури дуже потрібен.

2. Перейдіть на дробове харчування. Підвищення метаболізму можна викликати частими прийомами їжі. Привчіть себе приймати їжу часто, але не великими порціями. Можете, тобто до 6 разів на день, але мало, і в інтервалі від 2 до 3 годин між кожним прийомом їжі.

3. Їжте продукти, які зберігають в собі життєву енергію. Вживайте якомога більше каш, бобових культур, овочів, фруктів, злаків.

4.


Більше руху.
Пройдіться під час обіду на роботі, використовуйте сходи замість ліфта. В ідеалі, звичайно, зайнятися яким-небудь видом спорту, але якщо у вас зовсім немає на це часу, то хоча б не лінуйтеся зайвий раз пройтися. Прогулянка від 30 до 40 хвилин кожен день - найкращий спосіб збільшити метаболізм.

6. Чи не голодуйте. Чи не забороняйте своєму організму відчувати голод, тоді коли він дійсно потребує їжі. Голодування, навіть з метою оздоровлення, уповільнюють нормальний метаболізм організму, і як результат ми набираємо навіть більше.

7. Плануйте свій раціон. Як не дивно, але усвідомлений підхід до харчування, здоровий інтерес до того, що хочеться з'їсти, допомагає нормально харчуватися і не повніти.

8. Введіть у своє меню прянощі і трави. Проведені дослідження доводять, що їжа, яка має у своєму складі гострий перець, прискорює обмін речовин.

9. Нормально спите. А чи знаєте ви, що люди, які не одержують свої 7-8 годин сну, більш схильні до зайвої ваги і переїдання. Тому, не ущемляє себе в цьому природному джерелі відпочинку.