Як приготувати смачні страви з картоплі?
Картоель слід чистити прямо перед приготуванням/shutterstock

Практично завжди картоплю перед приготуванням чистять, хоча при цьому частково втрачаються вітаміни. Тому краще частіше готувати його в шкірці. Вітаміни також губляться при тепловій обробці, тому не потрібно розварювати картоплю і залишати надовго в теплі.
Щоб приготувати варену картоплю, бульби слід чистити прямо перед варінням. Для варіння використовуй мінімум води, інакше картопля втрачає багато вітамінів і мінеральних речовин. З тієї ж причини не варто довго мити очищену картоплю, тільки злегка обполоснути. Під час варіння необхідно стежити за тим, щоб кришка каструлі була щільно закрита, тим самим скоротиться час термообробки. Коли картопля готовий (в шкірці або без неї), обов'язково потрібно дати випаруватися зайвій волозі, перш ніж подавати його на стіл або піддавати подальшій обробці. Тому, після того як ти сольешь воду, ненадовго залиш відкритою каструлю, поки зайва волога не випарується.
Щоб приготувати картоплю в шкірці, слід злегка пошкребти бульби ножем під проточною водою, а потім варити в киплячій підсоленій воді 20-30 хвилин ( в залежності від розміру).


Якщо ти будеш подавати картоплини цілком, вибирай неразварівающегося сорту. Якщо з відвареного в шкірці картоплі плануєш зробити пюре, краще взяти борошнистий сорт.
Для запікання в духовці найкраще підходять борошнисті сорти. Для запікання потрібно брати картоплини однакового розміру, щоб вони рівномірно пропеклися. Щоб картопля при випічці не потріскалася, попередньо натри його салом, при цьому він стає краще на смак.
Щоб приготувати смажену картоплю, його потрібно вимити, очистити і нарізати дуже тонкими кружечками, щоб скоротити процес смаження. Картоплю треба солити після першої половини обсмажування. На першому етапі обсмажування картоплю можна готувати під кришкою. Але після того як ти його перевернеш, більше не накривай, інакше хрусткої скоринки не вийде. Перевертай картопля тільки тоді, коли нижня частина підрум'яниться, і не клади на сковороду занадто багато картоплі. Найкраще його смажити порційно.
Часто буває, що картопляна запіканка НЕ пропікається до кінця. Цього можна уникнути, попередньо обсмаживши картопля, тим самим скоротивши час випікання. Для запіканки картопля готується з вечора.

Як приготувати гарбуз смачно?