Млинцева сковорідка - потрібна на кухні річ. Як її вибрати?
Якість млинців дуже сильно залежить від сковороди/moscow.ataxa.ru

Для приготування млинців на кухні обов'язково повинна бути особлива сковорода, призначена тільки для цих цілей. Від звичайної вона відрізняється невисокими бічними стінками, довгою ручкою і вельми товстим дном.

Якщо ж тебе вмовляють купити сковороду, наполягаючи на тому, що на ній можна смажити практично що душі завгодно, не вір. Лукаві виробники та продавці часто розповідають недосвідченим клієнтам про універсальність сковорідок, про їх застосування практично скрізь: у будь-якому середовищі, на будь печі, навіть в духовій шафі.

Товсті стінки сковороди сприяють повільному нагріванню, саме тому в подібних сковорідках зручно смажити або тушкувати м'ясо, робити овочеве рагу або баклажанну ікру. А ось предмети з тонкими стінками підходять для створення млинчиків: вони швидше стають розпеченими, допомагають швидше смажити і позбавляють цим тебе від втрати часу.

Вибираючи помічницю для випікання млинців, зверни увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Чавун як метал ідеальний для приготування різноманітних страв, якими можна порадувати близьких і друзів не тільки на свята, а й у будні. Однак для смаження млинців найкраще використовувати алюмінієві сковорідки.

Завдяки такому їх якості як тонкість, млинці можна випікати швидко. При цьому вони будуть повністю прожарюватися і не підгорати.


До того ж алюміній як матеріал вельми зручний для того, щоб користуватися ним для приготування рум'яних кіл з тіста. Сковорідки, зроблені з нього, володіють позитивними властивостями - вони легкі за вагою. А це означає одне - ними зручно маневрувати.

Якщо ти тільки вирішила обзавестися таким корисним інвентарем як сковорода для випікання млинців, то зупини свій вибір тільки на класичній формі - круглої. Сьогодні посудний ринок буквально рясніє різними сковорідками: квадратними, овальними, у формі сердечка .. Однак для приготування млинців такими, як робили їхні наші бабусі й мами, потрібно вибирати саме круглу форму сковороди. До того ж, круглі млинці легше укласти в стопку, в них зручно покласти будь-яку начинку.

Сковорода зі спеціальним антипригарним покриттям буде ідеальним варіантом для тих, хто збирається вчитися кулінарному майстерності. У такому випадку сковорода допоможе уникнути підгоріла млинчиків і зіпсованого свята.

Зараз дуже популярні сковорідки для млинців зі спеціальним індукційним дном, яке допомагає тепла розподілятися по всій сковороді. Для приготування млинців це дуже зручно, так як набагато полегшує роботу і життя.

Зберігати сковороду слід в сухому і чистому місці. Після кожного використання потрібно не полінуватися і почекати, поки вона охолоне. І тільки після цього вимити м'якою губкою під теплою водою.

Вся правда про сковорідках

Як посмажити смачні млинці?