Чобіт-бабка, чобіт-паперовий кораблик, чобіт, який мріє бути кедом .. А ще - оброслий чарівними крильцями, розмальований гуцульськими узорами, що покрився живий травичкою, що перетворився в будиночок для домовиків або що став справжнім світильником!
Стара взуття перетворюється, перетворюється .../www.djournal.com.ua

Таке з гумовим чоботом могло статися тільки в казці чи в суспільстві творчих людей, яких хлібом не годуй, а дай проявити свої креативні здібності на всьому, що трапиться під руку. Після участі в різних конкурсах кілька молодих українських дизайнерів, графіків і декораторів об'єдналися в Києві в творчу групу з нестримним бажанням створювати щось емоційне, творче, нестандартне і в чому щось нове.

Так народилася ідея "Простих речей "- проекту на тему перетворення простих речей у твори мистецтва. Деякі з них зберігають утилітарність, набуваючи нових функція: наприклад, "Чобіт-світлячок" - не тільки оригінальний предмет декору, але і настільна лампа.

Першим проявом "Простих речей" стали творчі варіації на тему звичайного гумового чобота під назвою "Чоботобачення" (с укр.


"чоботи" - чоботи, "бачення" - бачення), який треба було перетворити в щось нове і унікальне. Учасників не стали обмежувати ні темою, ні матеріалом, ні навіть кольором. В результаті вийшли роботи, які відображають самих авторів: адже кожен зробив роботу, ніж хотів і як хотів.

Настася Фоміна, організатор "Чоботобачення", розповіла Д. Журналі, що концепція "Простих речей" полягає в тому , що неважливо "що", а важливо "як". А сама ідея щось зробити з гумового чобота розбурхує свідомість. Відповіла Настя і на питання про вибір предмета роздумів: "Чому чобіт? А чому не чобіт? Наш проект передбачає те, що беруться звичні для всіх речі, на які давно не звертають уваги (чоботи, відро та ін.) - І щось з ними відбувається .. Так вийшло, що першим виявився чобіт, запропонований кимось, швидше, жартома. Я поки не знаю, яка річ стане наступною. Але думаю, що нова тема для дизайнерських імпровізацій з'явиться вже цієї весни ".