Варимо кашу правильно.
Вівсяна каша з полуницею і корицею/vivaciousvegan.files.wordpress.com
- Щоб каша вийшла смачною, розсипчастою і не підгоріла, після того як вода в каструлі википить, а крупа стане м'якою, поставити каструлю з кашею в іншу каструлю, побільше розміром, з киплячою водою.
- При варінні розсипчастою гречаної каші на 1 склянку крупи треба брати 1/2 чайної ложки солі. Рисова (рідка) каша вимагає вдвічі більше солі.
- Рис миють під струменем холодної води. Не можна рис замочувати, тому що від цього він втратить смак.
- Варити рис краще всього в глибокій чавунній каструлі. У тонкій каструлі, яка нагрівається нерівномірно, крупа може внизу підгоріти, а нагорі залишитися сирою.
- Рис не розвариться, якщо в киплячу воду додати кілька ложок холодного молока.
- Рис після варіння робиться білим, якщо додати у воду трохи оцту або сік від половини лимона.- Щоб приготувати розсипчасту кашу з крупи ядриці, не треба її мити, а лише підсушити на сковороді без жиру, періодично помішуючи. каша з підсушеної ядриці вариться удвічі швидше.
- Все солодкі страви, приготовані з манної крупи, будуть більш пишними, якщо за "/м години до варіння замочити крупу у воді або молоці.
- Щоб манна крупа зварилася без грудок , треба крупу сипати в киплячу воду або молоко, весь час помішуючи, а через 1 хвилину вогонь зменшити і доварювати при слабкому кипінні 15-20 хвилин.
- Грузлі і рідкі каші під час варіння потрібно періодично розмішувати повільними рухами, так як швидке розмішування уповільнює варіння.

- запіканки готують з в'язких каш, додаючи в них сирі яйця. Для пудингів використовують розсипчасті або в'язкі каші.