Доглядати за нігтями і шкірою рук необхідно постійно, і не тільки в салонах краси, а також і в домашніх умовах. Здорові нігті повинні бути міцними, еластичними і природного рожевого кольору. Проблеми з нігтями вказують на можливість наявності різних захворювань вашого організму.

Якщо не доглядати за руками постійно, нігтьова шкірка починає надриватися, з'являються садна. У такому випадку необхідно продезінфікувати нігті йодом, "зеленкою", розчином марганцівки або рідиною Кастелляні, щоб запобігти можливості виникнення гнійних інфекцій і остаточно не запустити нігтьові пластини до плачевного стану.

Структура нігтів безпосередньо залежить від спадковості, також вона може видозмінюватися під впливом несприятливих зовнішніх чинників, таких як екологія, неправильне харчування, поганий догляд. Для того, щоб нігті були здорові і мали красивий природний вигляд, необхідно як слід раціоналізувати харчування. Обов'язково потрібно зробити його повноцінним і різноманітним. Крім того, харчування має містити певну кількість вітамінів і мінералів, необхідних не тільки для підтримки гарного стану нігтів, але і для всього організму в цілому. Нігті відростають за місяць десь на два - два з половиною міліметри, з цієї причини потрібно близько півроку їх відрощувати, щоб відростити від основи нігтя до кінця.

Доглядати за нігтями потрібно один раз через кожні два тижні, тобто раз на два тижні потрібно робити манікюр, неважливо класичний або європейський, гарячий чи апаратний.


Простіше кажучи, вибір виду манікюру залежить тільки від вас і вашого бажання. І повірте, що на якості догляду за нігтями обраний вами тип манікюру жодним чином негативно не вплине.

Щоб зробити манікюр необхідно вибрати салон краси самостійно або за підказкою доброї знайомої. Також, володіючи необхідними для цього навичками, манікюрні процедури можна зробити самостійно в домашніх умовах. Головне - не нехтувати необхідністю виконання цієї процедури!

Якщо ви хочете самостійно зробити собі манікюр, придбайте спеціальний, професійний набір для манікюру. До його складу включаються кілька пилок, кілька великих лопаточок, тупа лопаточка, маленькі щипці-кусачки, ножиці з вигнутими кінцями, апельсинова паличка. Переважно всього, щоб гостро-ріжучі предмети були виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Всі інструменти для манікюру, щоб уникнути скупчення на них паразитують речовин і в цілях дезінфекції, необхідно утримувати в чистому вигляді: кип'ятити їх і протирати спиртом після кожного використання ...