Жінки висувають високі вимоги до засобів по догляду за шкірою, а до вибору декоративної косметики часто вельми поблажливі. Насправді сучасна декоративна косметика дозволяє жінці не тільки привести себе в порядок, але й забезпечити шкірі додатковий догляд.

Тональний крем для обличчя багато жінок використовують від випадку до випадку, а влітку зовсім відмовляються від цього кошти декоративної косметики. Вони вважають, що тональний крем сушить шкіру, закупорює пори, підкреслює зморшки, сприяє появі прищів. Причому так думають не тільки жінки, які пам'ятають вітчизняні тональні креми, які перетворювали особа в нерухому маску, але й молоді дівчата.

Поспішаємо вас заспокоїти. Сучасні тональні креми для обличчя не мають нічого спільного з кремами 80-х років минулого століття. Ці засоби по догляду за шкірою нового покоління містять натуральні або споріднені шкірі компоненти (наприклад, екстракти календули, алое вера, ромашки, вітамінні коктейлі, гіалуронову кислоту), які допомагають утримувати вологу і забезпечують підтримку природного рівня зволоженості.


Крім того, вони сприяють загоєнню мікротріщин епідермісу, що перешкоджає утворенню зморшок, захищає від запалення і прищів.

За рахунок входять до складу багатьох тональних кремів для обличчя антиоксидантів (вітамінів А, С, Е), які борються зі вільними радикалами - головними винуватцями старіння шкіри, досягається виражений антивіковий ефект. Крім того, практично всі сучасні тональні креми містять УФ-фільтри.

При виборі тонального крему обов'язково враховуйте тип шкіри - нормальна, жирна, суха, чутлива.

Якщо на упаковці тонального крему зазначено, що він має матуючим ефектом, подбайте про додаткове зволоження шкіри і 2 - 3 рази на тиждень робіть зволожуючі маски.

Використовуйте стійкий тональний крем для обличчя не частіше 2- 3 разів на тиждень.

У холодну пору року використовуйте зволожуючий тональний крем - він забезпечує шкірі зволоження протягом дня і має ефект звичайного зволожуючого крему. Наносити такий крем потрібно за 30 - 40 хвилин до виходу з дому.

Тональні креми з ефектом ліфтингу володіють підтягуючим ефектом і підходять для зрілої шкіри.