Свій сайт сьогодні може отримати кожен. Для цього достатньо бажання і грошей. Але якщо ви творець, то вам точно хочеться зробити свій сайт самостійно. Як це зробити - єдине питання, яке повинен виникати на перших парах.

І саме на це питання ми і хочемо зараз відповісти, щоб допомогти вам зробити свій сайт легко і якісно. Хоча ви повинні розуміти, що просто все не робиться і доведеться постаратися, почитати, перепробувати. Але результат вам сподобається. Хто знає, можливо, ви зможете і заробити на цьому?

Надійний варіант створення власного сайту.

Хто сказав, що створювати ваш сайт повинні неодмінно ви? Це цілком може зробити і фахівець своєї справи. Якщо звернутися до хорошого програмісту і веб-дизайнеру, то ваш сайт швидко з'явиться в світі Інтернету і почне функціонувати. Залежно від рівня грамотності фахівців і самого сайту, складності його виконання, буде прямо залежати вартість його створення. Так креативний дизайн обійдеться як мінімум в 3 рази дорожче, ніж класичний сайт зі стандартними панелями, вкладками і зовнішнім виглядом. Якщо вам необхідно ціла група, серія сайтів для вашої компанії, то звернувшись до спеціалізується на створенні сайтів агентство, ви зможете домогтися зменшення вартості виконання робіт, за велике замовлення. Так ви заощадите від 10 до 25 відсотків від повної вартості виконання робіт.

Що потрібно знати, щоб зробити сайт самостійно.

У тому випадку, якщо ви бажаєте створити сайт самостійно, вам необхідно хоча б розуміти деякі аспекти. У перелік цих аспектів входить вивчення HTML мови. Для вас необхідно хоч якось розбиратися в ньому, тобто ви повинні почати вивчати цей комп'ютерний мову, щоб розуміти ази, основи цього пізнання. Освіта - ще не все, якщо ви не знаєте HTML мови і не проходили навіть курсів веб-дизайну. Багато хто роками вчаться, щоб стати відмінним дизайнерів веб-сторінок, а вам необхідно ознайомитися хоча б з першими нюансами. Далі варто точно розуміти, для чого вам необхідний ваш сайт. Якщо просто: для чого він вам, про що ви будете там писати, чим будете наповнювати його і ін. Якщо ви лікар, то напевно ваш сайт буде присвячений вашій роботі, які послуги ви надаєте, де працюєте, розпишіть вартість своїх послуг, куди звертатися , розмітити сертифікати та рекомендації.


Наповнення сайту повинно бути не чисто документальним: "Відучився, працюю, чекаю ...", тут має бути щось більше. Чим більше інформації на сайті, тим краще вашим відвідувачам, тим краще для вашого ж сайту і його життя. Велику роль відіграє в мережі хостинг сайту, який вам належить вибрати самостійно. Звичайно, можна знайти і безкоштовний хостинг, але тоді можете забути про ваш сайт, він ніколи не стане цікавим і надійним. І останнє, що вам потрібно буде знати - це реклама. Так само як і в ЗМІ пускається різноманітна реклама, і тут може вивішуватися реклама, так на сайті ви зможете ще й заробляти, щоб хоча б оплатити оплату хостингу.

Як зробити свій сайт самостійно.

Робота це довга і болісна, якщо ви робите сайт самостійно вперше. Вам доведеться повчити HTML мову, зрозуміти зміст і основи дизайну сайтів, спробувати попрацювати з цим. А коли будете почувати себе впевнено, складіть статті і зробіть фотографії до них, які б несли в собі інформацію про вас і вашому сайті. Якщо у вас є важливі сертифікати, і ви хочете їх показати, робіть фотозвіт, і зробіть скрінографію: відскануйте в сканері сертифікати і завантажте їх на комп'ютер. Коли все буде підготовлено, вам належить складне завдання: визначитися з хостингом сайту. По суті, сайти - це люди, хостинги - їхні будинки. Вам необхідно вибрати надійний і непорушний "дім" для свого сайту, що пояснює необхідність вибору платного хостингу. Але звертайте увагу на рівень якості сервісу хостингу. Далі йде досить довга робота по "заселенню в будинок", тобто потрібно перенесення сайту на сервер. Завантаження триває різний час, залежно від вашої підготовленості та кількості матеріалів, яке ви б хотіли завантажити на сайт. Звичайно, швидко нічого не робиться, але ви зможете поповнювати сайт новими цікавими матеріалами та фотографіями, які привернуть ще більше уваги до вас. Але не варто забувати про "ремонті", тобто просуванні сайту, завдяки чому на нього зможуть звернути більше уваги, у вас збільшиться кількість пацієнтів, клієнтів, друзів тощо.