Поява синців на тілі у кожної жінки викликає розчарування і розлад, адже завжди хочеться, щоб шкіра на тілі була красива з рівним кольором. Але від ударів і ударів, в результаті яких з'являються синці, ніхто не застрахований. Боротьбу з синцями на тілі слід проводити відразу ж після того, що сталося удару. Так як позбутися від синців на тілі? Давайте розглянемо докладніше.

Позбавляємося від синців і виробляємо імунітет до їх появи

Отже, якщо у вас вже трапилася така неприємність як поява синця, то краще почати боротьбу з ним якомога раніше. Цікаво, що чим нижче розташований синяк, тим довше він заживає. Якщо синяк не лікувати, то він проходить сам собою. Так, синяк на нозі може проходити протягом місяця, а ось на тілі він зазвичай проходить сам по собі близько 2-х тижнів. Давайте розглянемо, як позбавитися від синяка швидко і ефективно.

Щоб позбутися від синяка на тілі якомога швидше, необхідно дотримуватися таких рекомендацій :

  1. Після сильного удару на місце майбутнього синяка прикладайте загорнутий у тканину лід. Це слід робити кожні 2 години для досягнення найкращого результату, а саму процедуру виробляти близько 10 - 15 хвилин.
  2. Скористайтеся еластичним бинтом, щоб затягнути синяк. Це дозволить запобігти втраті великої кількості крові, і синець буде в результаті набагато менше. Особливо добре користуватися еластичним бинтом, особливо якщо ви вдарилися ногою.
  3. Через добу синяк зазвичай повністю формується і тут уже слід бути в повній бойовій готовності, щоб знищити його якомога швидше. Для того щоб кровоносні судини розширилися, необхідно до синців прикладати кожні 20 хвилин 3 рази в день щось тепле, наприклад, грілку.
  4. Дуже добре прибрати синяк допомагає арніка (гомеопатичний засіб проти ударів), яка продається в аптеках.


    Цей засіб можна приймати як всередину, так і безпосередньо на місце синяка. Однак варто знати, що не можна застосовувати арніку, якщо поряд з синцем є порізи або подряпини.

Синці часто з'являються у людей, які страждають недоліком вітаміну С. Справа в тому, що цей вітамін сприяє виробленню колагену, в результаті чого підтримує і захищає кровоносні судини, тому поява синців стає рідкісним явищем. Тільки перед застосуванням вітаміну С слід проконсультуватися з лікарем, оскільки великі його дози викликають скупчення каменів у нирках, тому під час його прийому слід в кілька разів збільшити добову дозу споживання води.

Рекомендації лікарів про те, як позбутися від синців на тілі

Бажано звернутися за допомогою до лікаря, якщо синяк в суглобі обмежує рухливість і є надмірно болючим. Зазвичай таке відбувається в результаті сильної травми, наприклад, автокатастрофи. Також необхідна допомога фахівця, якщо синці часто з'являються без видимої причини або вони утворюються дуже легко. Зазвичай це відбувається при постійному вживанні болезаспокійливих засобів. Це може бути аспірин, парацетамол або ібупрофен. Часто після операції виникає неймовірно болюча пухлина або гематома. Обов'язково зверніться в такому випадку до оперував вас хірургу для з'ясування причин і швидкого їх усунення. Слідуючи рекомендаціям, ви зможете без особливих зусиль позбутися від синців на тілі, і вам не доведеться ховати його під одягом, яка часто доводиться не по погоді, особливо влітку. Але іншого виходу адже немає, оскільки демонструвати оточуючим синці вважається поганим тоном. Здоров'я вам і успішного вам позбавлення від синців на тілі! Якщо ви хочете позбутися конкретно від гематоми на обличчі, прочитайте статтю "Як позбутися синця під оком".