Маврикій - казково прекрасний острів, що розкинувся на просторах Індійського океану, має славу туристичного раю. Розкішні готелі міжнародного класу, бездоганний сервіс, блакитні океанські води, білосніжні пляжі здатні перетворити ваш відпустку в чарівну феєрію. До того ж, води Маврикія, оточені кораловими рифами, не представляють ніякої небезпеки купався. Як відпочити в Маврикії? Найкраще відвідати острів у вересні-січні і квітні або травні.

Деякі особливості перебування на острові

На Маврикії не існує п'ятизіркового кваліфікації готелів. Категорії визначаються досить умовно. Але якщо навіть ви оселитеся в бунгало, то можете розраховувати на якісне обслуговування, відпочити на Маврикії вийде в будь-якому разі! Пляжі готелів і призначені для громадського користування, щодня чистяться не тільки від сміття, а й від водоростей, уламків коралів. У деяких місцях прибиральники повинні пісок просівати.

Місцеве населення дуже доброзичливо і привітно ставиться до туристів. Острів навіть носить назву "Японії Індійського океану", за стійке небажання жителів вимовляти "ні". Тому при розмові з острів'янами необхідно максимально чітко формулювати питання, щоб не ставити їх у незручне становище.

Як відпочити в Маврикії правильно: відвідуючи храми і мечеті, необхідно скромно одягатися і не забувати залишати взуття перед входом в священне будівлю . Біля культових споруд треба розмовляти тихо, не можна сміятися. Офіційної заборони на зйомку релігійних об'єктів не існує, але все ж, попередньо краще проконсультуватися зі служителем храму. Не варто без дозволу фотографувати місцевих жителів, яких не завжди може порадувати ваше бажання відобразити їх на плівці.

На Маврикії є багато умільців, що виготовляють якісні і дешеві ювелірні прикраси, одяг, національні сувеніри.


Одним з чудових подарунків може стати майстерно виготовлена модель корабля. Торгуватися на острові не тільки не вважається ознакою поганого тону, а й вітається. Відпочити на Маврикії - одне, а привезти щось цікаве в пам'ять про відпочинок - інше.

Запобіжні заходи

Епідеміологічна обстановка на Маврикії цілком нормальна. Вода, що тече в кранах, піддається ретельному очищенню, і цілком придатна для вживання, хоча доцільніше, звичайно, користуватися бутильованої водою. Продукти на ринку можуть становити небезпеку для європейського шлунка тільки через свою екзотичність і великої кількості найгостріших спецій. Так що медикаментами для шлунка нехтувати не варто.

Як відпочити в Маврикії: будьте обережні! На острові відсутні отруйні тварини, можна побоюватися лише алергічних реакцій від укусів місцевих комах. Океанічні води, які омивають Маврикій вільні від великих хижаків, але можна отримати болючі рани від шипів і колючок морських мешканців.

Щоб не стати жертвою сильних течій, занурення потрібно робити тільки під наглядом інструкторів. У морі можна пополювати на велику рибу, найнявши спеціально обладнаний катер. Підводне полювання, збирання предметів на дні, обламування рифів, покупка їх на базарі суворо заборонені.

Не варто купувати на пляжах місцеву траву, що володіє сильними наркотичними властивостями. Покаранням за володіння нею і вживання є великий штраф або навіть висилка з країни.

Екзотичні храми, незабутні підводні прогулянки, безпечний відпочинок на розкішних пляжах, - все це подарує вам щедрий острів Маврикій, якщо ви будете пильні і не станете нехтувати корисними порадами!