Морозиво люблять практично всі, особливо, якщо немає протипоказань від лікаря або алергії на його компоненти. Але от купувати морозиво в магазині не завжди раціонально. Якщо ви приготуєте морозиво вдома, то зможете бути впевнені в його складових, в його якості. При цьому ви так само заощадите на морозиві, тому явно витратите менше, ніж заплатили б в магазині.

Сьогодні ви зможете дізнатися, як приготувати морозиво в домашніх умовах, як для вас, так і для ваших дітей, коханого або гостей. Головне, підійти до питання вільно, з фантазією і бажанням. Тоді й морозиво вдасться, і буде бажання зробити його знову і навіть створити власний рецепт морозива.

Просте домашнє морозиво.

Спочатку вам варто навчитися робити просте домашнє морозиво. Для такого морозива вам буде потрібно стакан молока, склянка жирних вершків (близько 33 відсотків, хоча можна скористатися і 35-відсотків вершками), 5 яєчних жовтків, 4 столові ложки цукру і невелика ложка ванільного цукру.

Ванільний цукор можна замінити такою ж кількістю ванільного екстракту. Тепер варто приступити до приготування морозива. Молоко необхідно прокип'ятити, після чого остудити рідину до 36,6 градусів. Окремо збийте жовтки, додайте туди поступово цукор, а так само ванільний цукор або екстракт. З цим легко справляється блендер, але якщо його немає, скористайтеся міксером, або по-старому міксером, якщо техніки немає або в ремонті. Далі, для отримання морозива влийте в суміш молоко, але так само поступово, як і до цього всипали в жовтки цукор. Тепер поставте суміш грітися, не забуваючи перемішувати суміш ложкою без перерви.


Це необхідно, щоб домогтися загустіння суміші, яка тепер повинна нагадувати крем. Коли суміш перетворилася на крем, вам необхідно її остудити, що можна зробити в холодильнику. Окремо збийте до пінки вершки і змішайте їх з кремообразной сумішшю, як тільки вона охолоне. Цю суміш перекладіть в контейнер для зберігання в морозилці, і відправте в морозильну камеру. Контейнер необхідно чимось накрити. Охолодження повинно зайняти близько години або трохи менше. Через годину дістаньте суміш і збийте блендером. Після чого знову приберіть контейнер в морозильну камеру, і повторіть процедуру зі вбивання ще раз. Тільки після цього суміш можна остаточно заморозити протягом 3 годин. Морозиво можна при подачі прикрасити ягодами або горіхами, а так само полити улюбленим сиропом.

Домашнє морозиво із згущеного молока.

Цікаво, що про домашнє морозиві із згущеного молока знають не багато, хоча це більш солодкий і легкий варіант створення морозива на дому. Для цього морозива вам будуть потрібні такі ж густі вершки, як і для простого морозива, але вже 3-4 склянки, банку згущеного молока і тільки. Вершки повинні бути охолодженими, після чого їх необхідно збити до пінки, після чого акуратно влити в масу згущене молоко не поспішаючи. Якщо ви хочете менш солодке морозиво, то використовуйте менше згущеного молока, якщо любите послаще, то можете влити і півтори банки згущеного молока. Замороження ж проводиться таким же способом, як і при приготуванні простого домашнього морозива, тобто при 2 збивання і подальшої заморозки.