Косметика для жінок - річ дуже значна і важлива. Вибору косметики і різних засобів догляду за обличчям і тілом жінки і дівчата приділяють досить багато часу. Один з найважливіших компонентів - губна помада. Скільки видів, кольорів, відтінків, смаків цього товару! І якщо підійти до вибору помади з усією серйозністю, то завдання стане і зовсім непростою. Помадою жінки користувалися іздавна.Одна з перших помад виглядала наступним чином - порожнисте стебло, наповнений тваринними жирами, перемішаними з барвниками. Не тільки жінки користувалися помадою - в 18 столітті це було привілеєм чоловіків, та й у наш час придумали дуже зручну і потрібну річ - гігієнічну помаду, яка захистить губи в морозну і вітряну погоду, допоможе і жінкам, і чоловікам, і дітям.

Цікавим чином застосовували губну помаду актриси з появою кінематографа - вони окреслювали губи по особливому - "бутон троянди", "губи вампіра". А з 20-х приблизно років 20 століття жінки фарбували лише середину губ, не зачіпаючи кінчики, що візуально зменшувало рот.

Різноманітність помад - широкі можливості для вибору

Всім відомо, що шкіра губ тонка, ніжна, чутлива. Тому вона потребує особливого догляду, а відповідно і губна помада повинна володіти такими доглядають властивостями. Візьмемо, наприклад, зволожуючу помаду - її радять застосовувати навесні і влітку, коли інтенсивно світить сонце і шкіра губ піддається "іссушіванію". Крім окрашивающих властивостей така помада сприяє усуненню лущення шкіри, має сонцезахисні властивості (SPF 5.10.15), До її складу входять різні масла - авокадо, какао, кокосове, виноградної кісточки. Основа - віск - мінеральний або рослинний. Пані будь-якого віку і пристрастей до квітів підберуть помаду для себе, настільки багатий колірними відтінками вибір зволожуючою помади.

Але у такої помади є один нюанс - вона швидко стирається і губи треба підфарбовувати протягом дня.


Поживна помада - ідеальна для зимових умов. Мороз і вітер призводять до розтріскування губ, поживна помада допоможе уникнути цього завдяки своїй "жирності", але її недоліком є "розтікання". Уникнути цієї неприємності з легкістю можна, застосовуючи контурний олівець для губ перед фарбуванням.

Поживна помада, як відомо, залишає сліди і розтікається. Немає цих недоліків у стійких помад, що є їх перевагою. На губах така помада тримається 8 - 24 години. Стійка або суперстійкий помада подібна тонкої кольорової "плівці", основними складовими помади є фарбувальні речовини і летючі ефіри. Ефіри випаровуються, і залишається тільки фарбування. Якщо ж ви шукаєте тільки захист від негоди, сонячних променів або необхідно захистити губки дитини в мороз, то ваш вибір - ніжна гігієнічна помада. Вона складається тільки з масел, поживних речовин і вітамінів, без фарбувальних пігментів.

Вибір помади - як не помилитися?

При виборі помади сні соромтеся - просіть сертифікат, особливо якщо якість викликає сумніви. Неакуратна упаковка, неоднорідний колір стрижня, краплі вологи на ньому, все це вказує на сумнівну якість товару. При виборі кольору - проведіть тестером по листочку паперу або тильній стороні долоні і ви відразу зрозумієте, ваш це колір чи ні. Зверніть увагу також і на термін придатності помади. Зазвичай термін зберігання губних помад досить великий - 3 роки. Але це - за умови правильного зберігання. Так що купуйте губні помади, вибираючи те, що вам підходить, що вам до душі і принесе задоволення при використанні!