З дитинства батьки з великим завзяттям намагаються влити в дитини якомога більше молока. Причиною цьому виступає, як вони стверджують, користь молока. Але чи є вона насправді, як пояснити користь молока, що вона в собі несе, ніж допомагає. Можливо, молоко і немає необхідності пити? Зрозуміло, коли молоко п'ють вагітні та жінки, завдяки цьому, грудне молоко не закінчується і дитина може і далі отримувати корисні речовини від мами. Але можливо є недоліки у молока, і його немає необхідності пити літрами? Багато дітей зовсім не бажають пити молоко, але чому? Що ж, сьогодні ми обговорюємо користь молока.

Що є в молоці або склад молока.

Перш, ніж щось з'їсти, ви вивчаєте склад, чи не так? Це ж стосується і молока: що в ньому міститься? Молоко, з наукового боку, являє собою корисну емульсію, в якій є і білки, і жири, і сироватка, і казеїн. Молоко містить цілий "фонд вітамінів", тому знежирене молоко не так корисно, як звичайне. У молоці крім найважливішою для організму сироватці є і особливий молочний цукор. Багато хто знає, що склянка в день корисно пити кожній людині. Завдяки всього одній склянці, ви отримуєте третину від щоденної норми вітаміни В2, чверть - D, половину - В12, чверть - кальцію. Крім того, ці вітаміни і корисні елементи найкраще засвоюються, як не дивно, саме між собою з молоком. У молоці крім цих вітамінів міститься ще дуже багато інших корисних речовин і вітамінів, наприклад, магнію, селену, калію та ін.

Користь і шкода молока.

У молоці багато корисного, давайте перерахуємо всі мікроелементи, що містяться в молоці і наділяють його корисними властивостями:

1. У складі молока багато мінералів і вітамінів;

2. У молоці міститься необхідна організму кожної людини кон'югована ліноленова кислота. Ця кислота перешкоджає ожирінню, зміцнює імунітет, бореться з розвитком атеросклерозу і іноді раку;

3. До складу молока входить транс-пальмітолеіновая кислота. Вона сильно знижує ризик захворювання на діабет у людей, схильних до даного захворювання (більш ніж на 50 відсотків). Деякі вчені переконані, що молоко корисно пити після тренувань спортсменам саме через міститься в ньому транс-пальмітолеіновой кислоти;

4. Кисломолочні продукти містять кулясті білки, молочну кислоту, що відмінно допомагає боротися з ожирінням. У даному випадку користь молока в його придатності для тих, що худнуть;

5. Парне сільське молоко має найбільше корисних речовин, особливо корисно воно через більш легкого засвоєння білка, що корисно спортсменам і дітям.

Ви самі можете зрозуміти, як корисно молоко, але, не дивлячись на всі його достоїнства , є один фактор, який може все це перекреслити.


Якщо у вас непереносимість лактози, вам ніяк не можна пити молоко! Таке захворювання (деякі навіть називають його мутацією!) Дуже рідко з'являється у людини, але при цьому, збільшується з віком. При цьому, багато людей, які страждають від непереносимості лактози, не можуть пити саме молоко, але легко їдять морозиво, йогурти, згущене молоко та ін.

Якщо у вас немає протипоказань до вживання молока, варто скористатися деякими рецептами страв з молока.

Молочний суп з вермішеллю.

Найвідоміше блюдо з молока, це молочний суп. На його приготування піде всього 20 хвилин, а знадобиться вам на подвійну порцію півлітра молока, жменю дрібної вермішелі, ложка вершкового масла, ложка цукру і щіпка солі. Такий суп вживається гарячим, часто готується для дітей, хоча його люблять і багато дорослих. Приготування молочного супу не займає багато часу і сил, його можна приготувати дитині перед школою або собі перед роботою на сніданок.

1. Для початку прокип'ятіть свіже молоко, якщо воно згорнулося - це показник його несвіжості, його використовувати не можна.

2. Якщо молоко не отримало такої реакції, його необхідно поцукрити і посолити. При бажанні в молоко можна долити води, хоча найчастіше так не роблять.

3. Поступово в молоко всипати дрібну вермішель. Повільність в цій справі допоможе одержати не злиплу вермішель.

4. Проваріть молоко з вермішеллю, постійно її помішуючи, ніж уникнете її злипання. Варити доведеться близько 10 хвилин. У будь-якому випадку продміть вермішель на готовність, можливо, це займе 15-20 хвилин, залежно від сорту та якості вермішелі.

5. Молочний суп варто вживати гарячим і свіжим. Для насиченого смаку в нього потрібно додати вершкове масло і добре перемішати суп.

На цьому приготування молочного супу закінчено: швидко, легко, смачно і корисно.

Якщо ви любите каші (їх корисно їсти вранці - це не калорійно і додає багато сил на весь день), то намагайтеся варити їх на молоці. Так виходить не тільки смачніше, але й корисніше. Завжди намагайтеся готувати свіжу їжу, тобто готуйте їжу на один прийом їжі, адже при повторному підігріванні їжі з неї випаровуються корисні елементи і виходить, що ви просто забиваєте шлунок всім підряд.