Надзвичайно часто у жінок у віці 50 років виникають кісточки на ногах. Як позбутися від кісточок на ногах ми і спробуємо розібратися в цій статті. Кісточка, яка здатна принести так багато проблем, по суті, навіть і не кісточка в глибокому розумінні даного слова. Вона здійснює собою незначний хрящової наріст.

Навіщо людині потрібна ця "кісточка" на нозі.

Даний наріст викликаний приходити на допомогу великому пальцю ноги так, щоб він не перекошувався, він виробляє вірне положення ступні в цілому. Однак якщо наріст активно збільшується, то палець також може "накренитися", і стопа теж, відповідно, може деформуватися.

Чим кісточка на нозі заважає.

Після деякого періоду, людина при ходьбі починає сильніше відчувати біль у нозі, він починає кульгати. Крім цих неприємностей роздутий суглоб робиться підставою набряків, мозолів і запалених процесів. На цьому всі неприємності не закінчуються. При деформованої ступні невірно ділиться навантаження на тазостегнові і колінні суглоби, і, що значно, на спинний хребет. Далі починають з'являтися проблеми зі здоров'ям, і навіть обмеження маневреності.

Чому ж хрящик на пальці може почати зростати.

Найчастіше тут значення грає генетична схильність. Найчастіше обставина варто розшукувати в тому взутті, яку Ви носите.


Так надто вузька взуття може порушити зростання хрящика. З роками збільшується ймовірність розвитку даної проблеми, тому що з роками стопа жінки робиться поступово ширше, але розмір взуття не змінюється. І взуття починає натискати на хрящик, а цей вже запалюється і множиться в розмірі.

Як позбутися кісточках на ногах.

Багато людей замишляє про те, щоб і зовсім вдатися до оперативного вторгненню, і звільнитися від надокучливої "кісточки". Але необхідно пам'ятати і те, що такий спосіб потрібно відчувати лише після того, як всі попередні не дали бажаного ефекту і результату. Необхідно обов'язково пройти такі лікувальні операції, як фізичні уроки, масаж і фізіотерапевтичні сеанси. Я рекомендую Вас кожен день здійснювати наступні вправи.

Лікувальна гімнастика від хряща на ногах.
  1. Спробуйте підняти з підлоги пальцями ніг зім'ятий аркуш паперу, і розташуватися його в руці. Потроху переходите на об'єкти, великі за розміром - авторучку, запальничку, кубик.
  2. Спробуйте рухати пальцями нездорової ноги окремо. Не засмучуйтеся, якщо з першої спроби у Вас не вийде. Така вправа підсобить розвивати малі м'язи, а також зв'язки гомілкостопа.

Вчіться комкать аркуш паперу ногою, щоб виходило так само легко, як і рукою.