Якщо з яких-небудь причин вам потрібно терміново захворіти, то варто використовувати симптоми трьох хвороб: застуди, розладів кишечника, і, на крайній випадок, підвищеного тиску. Відтворення інших симптомів може призвести до подальших неприємним відвідинам лікарів. Тому краще їх не застосовувати. Тим не менше, питання про те, як швидко захворіти, в деяких випадках досить актуальне, тому ми постараємося максимально чітко на нього відповісти, запропонувавши кілька безпечних рекомендацій.

Трохи про застуду

Для того щоб реально уявляти, як же захворіти застудою, потрібно трохи знати про сутність даного захворювання. Кашель, чхання, нежить, температура - лише побічно є наслідками переохолодження. Насправді - це результат роботи вірусів і бактерій. Якщо людина володіє хорошим імунітетом, то його організм успішно справляється з цілим полчищем шкідливих мікроорганізмів. При переохолодженні організму баланс сил порушується і віруси активізуються. Далі все залежить від того, наскільки міцним є ваше здоров'я.

Для того щоб захворіти застудою, найчастіше досить вживання води з дрібно наколотим льодом. Можна, не витираючись після душу, вийти на балкон і дихати на повні груди, тримаючи в роті щось м'ятна. Майже гарантовано, що до вечора у вас почне боліти горло, а на ранок підніметься температура.

Але що якщо ви володієте таким міцним здоров'ям , що ніякі поради не допомагають? Залишається одне: симулювати застуду. Для цього за 20 хвилин до виміру температури потрібно з'їсти 5 сантиметрів олівцем грифеля. Температура підвищиться приблизно до 37,50С і протримається на цій позначці близько півгодини.


Також для підвищення температури можна накапати трохи йоду в стакан з водою. Не перестарайтеся з кількістю йоду, а то можуть початися проблеми зі шлунком.

Як захворіти діареєю? Як підвищити тиск?

Як швидко захворіти? Якщо ви в якості бажаного захворювання вибрали діарею, то, звичайно, з зіпсованими продуктами експериментувати не варто. Випийте проносне, типу сульфату магнію, або прийміть розчин, приготований з столової ложки солі, доданої в склянку води. Цей спосіб не може виявитися не дієвим. Ви будете переконливо відвідувати туалет.

Припустимо, ви зупинили вибір на варіанті підвищеного тиску. З ранку почніть скаржитися на сильний головний біль. Зайдіть до лікаря, повідомте про вашу головного болю і припустіть, що її причиною стало високий тиск. Поки лікар буде готувати тонометр, інтенсивно стискайте-розтискайте м'язи ніг протягом 20 секунд. Ваше тиск буде підвищеним і, швидше за все, вас відпустять додому. Від таблеток всіляко відмовляйтеся.

Є ще один спосіб підвищити тиск. По дорозі до шкільного лікаря зайдіть в туалет і перев'яжіть ногу вище ременем. При вимірі тиску воно буде істотно перевищувати нормальне значення

У цій статті перераховані дієві способи: як швидко захворіти або імітувати симптоми захворювання, але застосовувати ці поради можна лише в крайніх випадках, а краще - і зовсім обійтися без подібних інсценівок . І пам'ятайте, якщо ви дійсно захворієте, доведеться шукати способи, як швидко вилікуватися від застуди.