Полунична дієта вважається монодієтою під час дотримання якої наш організм не отримує всіх необхідних поживних речовин. Тому вона не повинна використовуватися більше трьох днів. Полунична дієта не тільки дозволяє скинути 2-3 кілограми зайвої ваги, але і очищає організм і дає відчуття легкості. Однак вона не підходить людям, що страждають алергією, крім того вона категорично не рекомендується діабетикам.
Правила полуничною дієти
У стиглої полуниці міститься багато вітамінів - С, В1, В2, РР і важливих мікроелементів - кальцій, фосфор, залізо, магній і марганець. Полунична дієта обмежувальна, у зв'язку з цим вона розрахована всього лише на 3 дні. Кожен день на сніданок слід вживати, те, що і в перший день дієти. На другий сніданок і полуденок, завжди з'їдається 10 грамів полуниці. Інші дні дієти відрізняються один від одного тільки стравами на обід і вечерю.День 1
Сніданок: полуниця (близько 20 грамів), натуральний йогурт з низьким вмістом жиру (1,5%), трав'яний чай.
Другий сніданок: полуниця (близько 10 грамів).
Обід: полуниця з рисом.
Полудень: полуниця (10 грам).
Вечеря: омлет з додаванням полуниці.
День 2
Обід: шніцель з полуничним соусом.
Вечеря: фарширована диня.
День 3
Обід: куряче філе, приготоване на пару.
Вечеря: полуниця з сиром моцарелла.
Використовуючи полуничну дієту, ви повинні пам'ятати , що вона не забезпечує організм всіма необхідними поживними речовинами, і це дуже небезпечно для вашого здоров'я, Крім того, після завершення дієти, слід поступово вводити калорійні продукти в свій раціон, в іншому випадку, за короткий проміжок часу ви знову наберете скинуті кілограми.