У нашому сучасному світі практично всі працюють у великих колективах, але досить часто люди стикаються з такою проблемою, що не знають як себе вести і що говорити. Неможливо відразу розібратися в людині, хто він насправді і що з себе представляє. Тим не менш, необхідно постаратися якнайшвидше хоч що-небудь дізнатися про оточуючих вас людей, щоб знати як себе з ним вести в одному колективі.

Ставлення людини до всього навколишнього часто залежить від його характеру, тому люди діляться на кілька типів.

Як вести себе з "хвальками" в колективі

Існують люди, які тільки потрапили в новий колектив, вже все встигли розповісти про себе і про своє життя, тобто, скільки країн він відвідав, скільки має дипломів, машин, квартир і в скількох хороших компаніях працював. Таких людей називають - хвальками, так як вони постійно потребують уваги, схвалення і звичайно, захопленні. Якщо з таким працівником вам належить сидіти за одним столом або працювати за сусідніми верстатами, то вам доведеться нелегко, але у всіх ситуаціях є вихід. Коли ваш колега почне свій черговий розповідь, ви сильно не прислухайтеся і не зацікавлює, наприклад, скажіть, що тут шумно і вам не чутно або ви своєю "балаканиною" заважаєте іншим спокійно працювати, так як відволікаєте і так далі. Ще один метод позбутися такого співрозмовника - це зловити його на брехні, тільки в цьому питанні ви повинні відмінно розбиратися. Після такого повороту подій ваш колега напевно відстане від вас зі своїми розповідями, так як йому буде дуже соромно, і ви спокійно можете виконувати свою роботу. Але ви повинні себе вести з ним дуже обережно, щоб не перейти межу.

Як вести себе з веселуна в колективі

Також в колективі можуть попастися такі колеги, яких часто називають веселуна. Вони скрізь і завжди намагаються підняти всім настрій, викликати посмішку, з їхніх вуст постійно звучать анекдоти, смішні вирази, прислів'я і вислови. Такі працівники в колективі часто не переживають і не стежать за виконанням своєї роботи їх завдання постійно бути в центрі уваги. Зазвичай серед робочого дня, коли у вас багато серйозної роботи, а реготун і веселун постійно поруч з вами, то звичайно про виконання роботи і мови не йде, в такому стані навряд чи можна щось виконати. У такому випадку ввічливо попросіть і поясніть йому, що ви на роботі, а не на відпочинку і вам необхідно начальству показати свою роботу. Через деякий час веселун знайде собі іншу "жертву", яку буде веселити, поки його не відправлять на "наступні" пошуки.


Такі люди, як веселуни, зазвичай не образливі, тому, що б зіпсувати з ним відношення доведеться сильно постаратися. Їм головне бути в центрі уваги, а у кого його зовсім не хвилює.

Як поводитися в колективі з людьми типу "завжди перші"

У кожному колективі можна знайти таку людину, яка постійно прагне у всьому і скрізь бути першим. У них стабільно в голові безліч нереальних планів і пропозицій. Отаких людей зазвичай ні в чому не звинувачують, так як критичні коментарі вони вислуховувати не вміють, а приймають все в "штики" і сильно болісно. Тому з такими колегами потрібно вести себе по-особливому, необхідно навчитися розмовляти і намагатися "фільтрувати" розмова, оскільки сварки і скандалу не минути. Такий вихід з положення зіграє кращу роль для вас.

Як поводитися з "хитрими лисицями" в колективі

Люди з таким характером, як "хитрі лисиці", останнім часом зустрічаються все частіше і частіше. Вони звичайно, хитрі, розумні і спритні, не замислюючись, перекладають свої "огріхи і промахи" на колег, а ось "подвиги" з легкістю приписують собі, і також легко, тільки по "трупах" прагнуть піднятися на кілька щабель вище, тобто стати начальством. З такими колегами взагалі необхідно рідко спілкуватися і вести себе гранично стримано, але якщо ви в безвихідній ситуації, то при бесіді з ними намагайтеся ні чого зайвого не говорити. Інакше "розсьорбувати" ситуацію доведеться самим.

Як вести себе з "трудоголіками" в колективі

З такими людьми треба вести себе по-дружньому, як можна більше спілкуватися і навіть брати приклад. Але з часом таких людей стає все менше. Вони, незалежно від часу доби, постійно працюють, виконуючи свою роботу і за "сусіда".

Існують і люди з протилежною характером, які цілий день ходять і на щось скаржаться, кажуть, що їм те, не подобається, а це не підходить. З такими людьми поводитися варто прохолодно, уникати довгих розмов, що б їх негативний настрій ні перейшло на вас.

Як вести себе з "професіоналами" в колективі

Практично в кожному колективі є така людина, яку можна назвати професіоналом, тобто майстром своєї улюбленої справи. Вони своєю завзятістю і працею досягають високих висот. Такі люди потрібні будь-якому колективу. "Професіонали" завжди дадуть відповіді на ваші питання, допоможуть, чим зможуть, тому поводитися з ними потрібно коректно і правильно. Поводитися з ними варто професійно і по-дружньому, підтримувати хороші відносини, і ваші справи можуть через час покращитися або піти вгору.