У сучасному світі велосипед вважається одним з найпопулярніших транспортних засобів. Це цілком обгрунтовано: відносно невелика вага, компактний розмір, відсутність потреби в паливі, безпека і доступність.

Рейтинг найдорожчих велосипедів

Модель Koga Kimera. Його мінімальна ринкова вартість - п'ять тисяч доларів. Цей велосипед, по суті, є болідом "Формули-1? І підходить для швидкої їзди під час спринту. Всі деталі й елементи моделі зроблені з композитних матеріалів. Швидкість може досягати 75 кілометрів на годину. На створення цього велосипеда було витрачено близько мільйона доларів.

Модель BMW M Bike, рама якого виконана з карбону. Велосипед оснащений гідравлічними гальмами. На відміну від більшості існуючих моделей BMW M Bike - відмінний варіант для їзди по складній рельєфній місцевості. Його по достоїнству оцінять любителі продукції BMW, які готові витратити на це задоволення великі гроші.

Модель Channel була створена невідомим виробником на замовлення компанії Channel, загальна кількість партії становить всього п'ятдесят примірників. Рама виконана з алюмінію, сідло оброблене натуральною шкірою, насос прибраний в дорогий чохол з натурального матеріалу. У комплект входять дві сумки, які можна прикріпити до сідла велосипеда або використовувати в якості рюкзака в міських умовах. Ринкова вартість велосипеда стартує з позначки в двадцять вісім тисяч доларів. Всі випущені екземпляри вже розпродані, тому знайти їх можна на аукціонах в інтернеті.

Delta 7 Ascend Road Bike - предмет гордості американських інженерів з компанії Delta 7 Bikes. Велосипед оснащений самої міцною і легкою рамою, яка ідеально підходить для гірських умов і їзди по шосе. Матеріалом служать карбор і кевлар. Залежно від габаритів велосипеда вага рами може сягати півтора кілограм. Рами цього примірника не мають обмежень по вазі велосипедиста. Зламати його дуже важко. Мінімальна вартість - дванадцять тисяч доларів.

Модель KGS Tier коштує від тридцяти двох тисяч доларів. Велосипед створюється на замовлення, параметри кожного клієнта ретельно вимірюються.


Внаслідок цього модель ідеально підходить своєму власникові. Для всіх велосипедів передбачена довічна гарантія.

Велосипед Litespeed Blade. Його головною перевагою є відносно невелику вагу. Модель оснащена легкими ободнимі гальмами і швидкими механізмами перемикачів з електроприводом. Компанія-виробник пропонує своїм клієнтам дорогу швидкісну раму і передню вилку, виконані з матеріалів високої якості.

Beru Systems Factor 001, ринкова вартість якого може досягати тридцяти п'яти тисяч євро. Найбездоганніший велосипед створений британцями і призначений для їзди на рівній поверхні на значні відстані. Жорстка і легка рама виготовляється в індивідуальному порядку для кожного замовника.

Друге місце серед найдорожчих велосипедів в світі віддано моделі Black Trail. Цей екземпляр здатний розганятися до швидкості сто кілометрів на годину, тому вважається, що це і найшвидший велосипед. Його вага приблизно двадцять кілограм. Передбачена можливість зарядки від звичайної розетки. Вартість моделі становить шістдесят тисяч євро, що можна порівняти з вартістю дорогого автомобіля.

Найдорожчий велосипед у світі був випущений компанією Aurumania. Всі деталі і частини покриті шаром чистого золота. Замість звичайних катафотов були використані відомі всьому світу кристали Swarovski. Їх загальна чисельність перевищує шістсот штук. Також велосипед укомплектований натуральною шкірою високої якості, з якої вручну Black Trail оброблені ручки на кермі і сідло.

Ніхто не знає, наскільки велосипеди компанії Aurumania будуть використовуватися за прямим призначенням. Тим не менш, на всі екземпляри надається гарантія терміном на десять років. Ринкова вартість найдорожчого велосипеда становить сто тисяч доларів.

Найдорожчий велосипед покликаний підкреслити достаток і вишуканий смак його власника. Часом він навіть не експлуатується, а гордо красується на найпочеснішому місці, привертаючи увагу гостей.