Сьогодні Таїланд - одне з найулюбленіших місць відпочинку туристів з усього світу. Це й не дивно, адже ця країна пропонує відпочинок на будь-який смак.

Однак при відвідуванні це гостинної країни, у туристів часто виникає питання: що можна тут купити, щоб відпочинок запам'ятався на багато років? Чим можна порадувати своїх близьких і друзів?

Ми постараємося розповісти вам, чим славиться Таїланд, і підкажемо, що тут можна купити особливо вигідно. І почнемо наш аналіз тайського ринку, звичайно, з сувенірів.
Сувеніри

Ви можете купити тут, в Таїланді, найрізноманітнішу сувенірну дрібниця, починаючи зі всіляких магнітів до фігурок жаб, слонів і крокодилів, які для місцевого населення мають особливе значення.

Так, найбільш популярними серед наших туристів є фігурки співаючих жаб, виготовлених з дерева тика. В рот такий жаби вставлена паличка. Якщо ви проведете цією паличкою по спині жаби, то почуєте звук, дуже схожий з треллю справжньою жаби. Але багато хто навіть не здогадуються, що це найпопулярніший в країні грошовий талісман. Місцеві жителі радять кинути монетку всередину і кожен день проводити по жабі паличкою. Вони впевнені, що в цьому випадку до вас обов'язково прийдуть гроші.

Варто придивитися також до виробів з кераміки. Адже саме мистецтво кераміки для тайців має особливе історичне значення, і сьогодні по всій країні виробляється дуже хороший фарфор. Однак найбільш цінним вважається знаменитий зелений фарфор "Селадон", який проводиться в Чанг Травні.

Славляться тайські майстри і різьбленням по дереву. Це ремесло в країні налічує більше семисот років. Його основні центри знаходяться в північних провінціях, а придбати такі оригінальні вироби, які прикрасять будь-який інтер'єр, можна також в Чанг Травні.

Прикрасять ваш будинок і предмети інтер'єру, які ви можете тут купити. Наприклад, світильники з кокоса, лампи з бамбука, ліхтарики різноманітні картини на оксамиті і шовку або шкура буйвола.


Звичайно , можна придбати в якості сувеніру та ювелірні прикраси, але це вже окрема тема.

Ювелірні вироби

Безсумнівно, придбання таких сувенірів обійдеться вам недешево, але ви повинні знати, що в результаті ви залишитеся дуже задоволені такою покупкою.

У Таїланді дуже вигідно придбання дорогоцінних каменів, зокрема, сапфірів і рубінів, а також золота, яке не тільки коштує набагато дешевше, ніж в інших країнах, але і відрізняється оригінальним дизайном.


Звичайно, купувати ювелірні вироби можна тільки у великих магазинах, які вам видадуть необхідні сертифікати на покупки. До того ж можете бути впевнені, що купуючи такі дорогі речі в солідних великих магазинах, ви будете застраховані від підробки, адже вони надзвичайно турбуються про свій імідж. Цінну пораду: ювелірні вироби з напівкоштовних каменів за найнижчими цінами можна купити в тайському місті Чонтхабурі.

Радіоапаратура, електроніка та техніка

Придбання в Таїланді побутової апаратури, електроніки та техніки - дійсно вигідне вкладення грошей. Адже ця продукція світових брендів, включаючи комп'ютери, телефони і фототехніку, виробляється саме тут, так що коштує вона дуже дешево. І це саме те, що не тільки можна, а й потрібно купувати в Таїланді.

Що стосується місця покупки, то практично по всій країні ціни однакові, але останні новинки, звичайно, найкраще шукати в Бангкоку.

Шовк

Ще одне вигідне, і, безсумнівно, варте придбання, яке ви можете зробити в Таїланді - це шовк. Адже тайський шовк вважається одним з найкращих у світі. Саме тому експорт шовку є однією з досить великих статей доходів країни.

При цьому ціни на шовкові речі тут набагато нижче, ніж де б то не було. А найбільшими центрами шовку в країні є Бангкок і Чанг Май. Саме тут можна знайти справжні витвори з шовку ручної роботи. Звичайно, ви можете купити хороші шовкові речі і на нічних ринках, причому, за набагато меншою, ніж у центрі, ціною, але і якість шовку тут буде відповідним.

Звичайно, вибір сувеніра безпосередньо залежить від вашого смаку і від тієї суми, яку ви готові за нього викласти. Однак будьте впевнені, що всі сувеніри з Таїланду мають свій неповторний шарм.