Як відомо, вії являють собою одну з найважливіших складових жіночої зовнішності. Саме ці, здавалося б, цілком звичайні і нічим не примітні волоски наділяють очі більшої виразністю, привабливістю і красою. Природно, це стає можливим при дотриманні умов ретельного і дбайливого догляду за ними, а також за допомогою макіяжу.

Вії, як, втім, і решта волосиста рослинність, на 90% складаються з кератину - білкового з'єднання, що забезпечує міцність їх структури. Одна з особливостей вій полягає в тому, що протягом усього життя вони постійно оновлюються, тобто старі випадають, а на їх місці з'являються нові. І хоча даний процес протікає практично непомітно і абсолютно безболісно, пускати цю справу на самоплив все ж не рекомендується.

Враховуючи різні зовнішні подразники, такі як стреси, неправильне харчування, неякісна косметика, алергічні реакції і тому подібні фактори, зростання вій може істотно сповільнитися. Більше того - можливий ризик посилення процесу їх випадання. Що природно не є бажаним.

У будь-якому випадку виникає проблема випадіння вій - справа суто індивідуальна, що вимагає регулярних доглядають процедур, а часом (в особливо запущених ситуаціях) - і стороннього втручання з боку кваліфікованих фахівців.

Одна з головних складових належного догляду за віями - це їх живлення і зволоження.


Сучасна косметична індустрія пропонує безліч найрізноманітніших засобів, що дозволяють підтримувати вії в хорошому стані. Вибір оних залежить, як кажуть, від "смаку, гаманця і потреб".
Однак і в домашніх умовах можна приготувати не менш дієві засоби, чиї функціональні дії полягатиме в харчуванні та зволоженні війкових волосків, а також у зміцненні їх структури. Одним з таких є кондиціонер для вій.

Процедура приготування кондиціонуючого кошти виглядає наступним чином: необхідно змішати рівні дози оливкового масла і масляної витяжки з абрикосових кісточок. Ретельно перемішану до однорідного стану суміш слід зберігати в холодильній камері, протягом не більше двох місяців. Один-два рази на тиждень за допомогою звичайного пензлика для нанесення туші (природно, очищеної від залишків забарвлюючого засоби) кондиціонуючий склад слід наносити на вії. Як правило, дана дія проводиться ввечері, після чого кондиціонер повинен залишатися на віях протягом ночі. Вранці, перед нанесенням макіяжу, залишки кондиціонуючого кошти необхідно дбайливо і акуратно видалити.

Речовини, що входять до складу кондиционирующих масел, ідеально зволожують вії, насичують їх корисними вітамінами та поживними мікроелементами, посилюють захисне покриття волосків, а також запобігають їх ламкість і часте випадання.