Кожна справжня наречена мріє про неповторну і запам'ятовується весілля з красивим платтям, хорошим ведучим, гарним оформленням і ненудною програмою .. але кого це здивує в наш час ?

Досвідчена столична публіка бачила практично всі, тому ми як одне з провідних весільних агентств вирішили допомогти Вам розібратися в актуальних ноу - хау цього сезону. У ролі експерта сьогодні виступить керівника одного з провідних весільних агентств Mon Amour - Валерія.

-Валерій, просветите нас в актуальні тенденції цього року!

Валерія: Організація весіль - це наша робота, наше агентство ось уже сім років на ринку весільних послуг і завоювало великий авторитет у даній сфері, а тому нам доводиться весь час шукати нові цікаві та незвичайні рішення, здатні догодити найвибагливішим клієнтам. Сучасні технології дозволяють використання новітніх розробок в організації урочистостей. Наприклад, Лазерне шоу - чи бачили Ви коли - небудь, як прямо з фонтану, на диво гостям і молодим, з'являються два прекрасних білих голуба символізують чистоту нового союзу. Видовище прямо так сказати захоплююче!

Невже таке можливо в рамках звичайного весілля? Мені здавалося для цього потрібен певний масштаб і місце для великого устаткування ...

Валерія: Устаткування наших партнерів досить компактне і дозволяє організувати позірна дуже масштабним дійство, на порівняно невеликих майданчиках. Більше того, є можливість розробити індивідуальні програми для кожної пари, ми намагаємося зробити весілля наших клієнтів ексклюзивною.

А чи є щось зовсім незвичайне, здатне по-справжньому здивувати?

Валерія : Звичайно, наприклад недавно ми відкрили для наших клієнтів можливість проведення виїзної реєстрації голограми! Наречений і наречена вибирають персону яка проводитиме реєстрацію, притому, це може бути хто завгодно - герой улюбленого кіно, чарівник, Елвіс Преслі або Президент РФ!

-Потрясающе!

Валерія: Так , таке дійство здатне вразити навіть найвибагливішого гостя! В даний момент ми працюємо над можливістю проведення весілля роботом I-Fairy, подібні весілля вже були проведені в Японії та Штатах - так що можливо скоро це буде доступно і в Москві.

А щоб Ви порадили в цьому сезоні, для людей не живлять симпатію до всього технічного?

Валерія: Думаю, таким молодятам варто звернути увагу на актуальні в цьому сезоні Кольорові весілля.


Це дуже цікаве і красиве напрямок, давно розвинене в США, але зовсім свіже для Росії та Європи. Такі весілля мають певну колірну гамму або поєднання кольорів, яке використовується в оформленні торжества, в запрошеннях та в банкетної сервіровки. Але особливий шик такого заходу - це присутність обраної палітри в нарядах винуватців торжества і їх гостей. Певний дрес-код і присутність обраного колірного рішення, з перших хвилин торжества задають певний настрій і подія вже не може стати заурядним.Такіе весілля припускають певний розмах і будуть доречні при проведенні церемоній на території садиб і відкритих майданчиках. До речі, наша весільна агенція пропонує офіційне проведення реєстрації на території двох історичних садиб міста Москви (подробиці на сайті www.mon-amour.ru).

Валерія, спасибі Вам, що злегка привідкрили завісу і розповіли нам про цікаві напрямках організації весілля. Яку пораду Ви б дали подружжю при підготовці до їх торжеству?

Валерія: Якщо Ви хочете щоб Ваше весілля було неповторним подією, без головного болю і переживань, повним романтичних сюрпризів і приємних несподіванок - не відмовляйте собі в задоволенні звернутися до професіоналів з багаторічним досвідом і рекомендаціями (наприклад: www.mon-amour.ru). І тоді Ви зможете насолодитися своїм святом сповна!

Підготувала Глухова Н.