З приходом літа хочеться, нарешті, зайнятися собою і привести себе в порядок.

Тільки зібравшись в спортзал або на ранкову пробіжку, приходить усвідомлення того, що для занять є необхідність в правильній одязі.

І тут ми стикаємося з деякими проблемами: при такій великій кількості вибору, красиве, не завжди функціонально, а якщо в чомусь і функціонально, то не завжди підходить для різних видів активності.

Взявши ці пункти за основу, компанія Craft розробила лінію функціонального білизни Pro Cool. Ця білизна володіє не тільки поруч функціональних переваг, але воно ще й стильно виглядає як на спортивному тренуванні, так і на звичайній прогулянці.

Одяг скроєна з урахуванням анатомічних особливостей тіла, що дає відчуття другої шкіри, точніше, відчуття одягу на тілі практично пропадають. Всі шви плоскі і м'які. Тому навіть якщо одягнути бюстгальтер від Craft на довгу тренування, натертості виключені.

Але основна функціональність білизни в тому, що чим активніше ти рухаєшся і, разом з цим, потієш, тим швидше білизна починає працювати і навіть охолоджувати тіло .


Так відбувається, тому що білизна не вбирає вологу, а виводить її назовні.

Так само, завдяки обробці тканини іонами срібла, властиві запахи поту не турбують при активних тренуваннях. Після того як тіло звільнилося від зайвої вологи, білизна дуже швидко висихає, і немає відчуттів намоклої і відвислою тканини.
Різноманіття колірної гами Pro Cool стане бонусом як для любителів яскравого та стильного одягу, так і для поціновувачів чорно-білої класичної гами.


Так само повідомляємо про приємний сюрприз від Craft! Тільки тиждень, з 23 травня по 29 травня, для Москвичів буде діяти акція: при купівлі комплекту Pro Cool (наприклад, футболка і труси), ти отримуєш в подарунок напульсник або пов'язку.

Детальніше про акцію на http://www.craft-russia.ru