http://health./

О користь кефіру нікому вже говорити не треба. При багатьох хворобах лікарі рекомендують вживати цей цінний і смачний напій.

Однак найкорисніший кефір - НЕ фабричний, а домашній, любовно приготований за допомогою кефірних грибків. Він заселяє кишечник певними штамами мікроорганізмів і ефективно бореться з гнильними і бродильними процесами в кишечнику.

кефірні грибки - живі організми, схожі на круглі сирнисті грудочки, чимось нагадують розварений рис. Як справжні живі істоти, вони народжуються, швидко ростуть і розмножуються, старіють і вмирають. Живуть кефірні грибки в невеликій кількості молока, зберігаються в холодильнику.

кефірні грибки, на жаль, не продаються в магазині або аптеці. Знайти їх можна у знайомих або купити за оголошеннями в газеті.

Як приготувати кефір за допомогою грибків? Для приготування домашнього кефіру головна умова - гарне, «не довгограюче", тобто НЕ стерилізоване і не пастеризоване, молоко.

Спосіб 1. Грибок промивають, кладуть у молоко кімнатної температури (2 чайні ложки грибка на 250 мл молока), через 18 - 24 години воно "схопиться" і перетвориться на кефір. Дізнатися це легко: зверху з'явиться густий шар, в якому накопичився грибок, на дні - сквашене молоко.

Його проціджують в скляну банку через друшляк, що залишився в друшляку грибок промивають у холодній проточній воді і кладуть у наступну партію свіжого молока.

Якщо щодня грибок не промивати і не заливати молоком, він загине.


Через 17 днів маса грибка збільшується вдвічі і його частину можна віддати іншій людині.

Спосіб 2. Молоко сквашується не чистим грибком, а частиною закваски, в якій грибок "живе". Після перетворення молока в кефір з ним проробляється те ж саме, що і в першому випадку.

Якщо протягом декількох днів немає потреби в кефірі, грибок треба відправити в холодильник - там процес сквашування розтягнеться до тижня.

Одержуваний при такому сквашивании кефір придатний для лікування і очищення організму, але не в якості повсякденної їжі.

Домашній кефір рекомендують пити по 2 склянки на день: вранці за 30 хвилин до їжі або ввечері за 30 хвилин до сну. Найкраще приймати напій курсами: 20 днів - кефір, 10 днів - перерва, потім курс повторити. Це нормалізує обмін речовин, роботу кишечника, артеріальний тиск, пригнічує розмноження ракових клітин.

І ще один нюанс: випитий свіжий кефір (доба з моменту приготування) надає на кишечник послаблювальну дію, до 48 годин - нейтральне, після 48 годин - закріплює.