Хочете стати зіркою всіх різдвяних і новорічних вечірок?

Хочете без праці і проблем відростити волосся до літа?

Хочете виглядати як картинка з журналу і наблизитися до еталонної зовнішності найкрасивіших моделей?

Хочете вбити наповал суперницю і остаточно полонити серце коханого?

Хочете забути про проблему укладання тонких иили неслухняних волосся?

Секретами зоряної краси діляться стилісти Центру "Дворянська Садиба", експерти в галузі перукарської моди і найбільш просунутих технологій.

Якщо хоча б на одне питання Ви відповіли ствердно, має сенс зробити собі розкішний подарунок - стрічкове нарощування волосся Hair Talk. Власницям коротких і середньої довжини волосся воно подарує нереальні відчуття - можливість приміряти образ "дівчини з обкладинки" з доглянутими довгими чудовими волоссям. Довгим же волоссю, Hair Talk додасть ще більшу довжину, густоту і вид ідеальної доглянутості.

Найголовніше, що подібний експеримент зі своєю зовнішністю Ви проведете без найменшого ризику і шкоди для здоров'я волосся і суттєвих тимчасових витрат. Hair Talk вже обрали такі визнані красуні і модниці вітчизняного шоу-бізнесу як: Крістіна Орбакайте, Анастасія Заворотнюк, Лера Кудрявцева, Аніта Цой.

Стилісти центру краси "Дворянська Садиба" орієнтовані виключно на здорову естетику і до будь-якої естетичної процедурі підходять дуже відповідально: якщо завивка, то біо-; якщо фарбування або блондирование, то безаммиачной. Саме тому тривалий час ставлення до нарощування волосся у них було подвійним.

Але з відкриттям компанією Arcos (Німеччина) унікального медичного полімеру, використовуваного для стрічкового кріплення пасм, нарощування волосся стало повністю вписуватися в концепцію Біоестетікі. Склад цього полімеру розроблявся і тестувався протягом 14 (!) Років, і на сьогоднішній день він не має аналогів у світі. Hair Talk допустимо для людей з ослабленими і тонкими волоссям, вагітних і годуючих, алергіків.

Всі засоби для зняття і корекції, а також для догляду за нарощеними волоссям абсолютно не токсичні і не травматичні.


Самі пасма - це 100% слов'янські волосся найвищої якості.

Крім повної відсутності шкоди для Вашого волосся і волосяних цибулин Hair Talk має безперечні естетичні переваги перед іншими видами нарощування:

 • Волосся лежать не бурульками, а єдиним шовковим "монолітом"
 • Немає небезпеки, що волосся буде рватися і плутатися при відрощування;
 • Ні вичісування волосся з пасом, зберігається бажана густота протягом усього носіння волосся ;
 • Зняття волосся - така ж комфортна і швидка процедура, що не травмує волосся
 • Можна багаторазово використовувати одні й ті ж пасма
 • Можна нарощувати найскладніші зони: чубок і скроневу область
 • Ви можете абсолютно спокійно відрощувати свої власні волосся, тому якість їх при використанні Hair Talk не погіршується
 • Перед нарощуванням немає необхідності робити спеціальну стрижку
 • Ви можете забути про все незручності з нарощеними волоссям в процесі сну
 • Hair Talk залишиться Вашим секретною зброєю під час романтичних побачень, тому місця кріплень не визначаються на дотик.
 • Можна без праці робити будь-які зачіски, в тому числі високі хвости і пучки: закріплювання не доставлять дискомфорту і не виявляють себе

Зверніть увагу , що більшість переваг відноситься виключно до стрічкового нарощування Hair Talk і не поширюються на інші види стрічкового нарощування, особливо дешевого Китайського виробництва. Щоб не ризикувати своєю красою і своїм здоров'ям вибирайте тільки сертифіковані салони та сертифікованих майстрів.

ДО:

ПІСЛЯ:

ДО:

ПІСЛЯ: