Кожна жінка, дізнавшись про свою вагітність, прагнути не тільки цілком обстежитися, але і отримати якомога більше знань про період очікування малюка, про пологи і післяпологовому періоді.

В даний час багато медичних установ пропонують курси для вагітних. Безумовно, кожен сам вирішує, коли почати відвідувати заняття. А що робити, якщо ваш термін вже перевищив 30 тижнів, а в силу своєї зайнятості ви не можете похвалитися впевненими знаннями про майбутні пологи і догляду за новонародженим?

Вихід є! У Центрі імунології та репродукції (ЦІР), який ось уже 15 років є лідером у сфері акушерсько-гінекологічних послуг в Москві, проводять заняття для майбутніх мам зі зручним і гнучким розкладом.

На відміну від багатьох шкіл, де ви змушені оплачувати повний курс і бути "прив'язаними" до розкладу, в ЦІР ви самі можете вибрати цікаву тему заняття і час. При цьому, заняття проводяться в невеликих групах (не більше 10 чоловік).

Досвідчені акушери-гінекологи, психолог, а також інструктор з гімнастики для вагітних - ті фахівці, які необхідні кожній жінці в період вагітності.


Бесіди про фізіологічні процеси, про пісхоемоціональном стані допоможуть впевненіше себе відчути. Практична частина допоможе навчитися основам сповивання, купання, загальному догляду за дитиною першого року життя.

Можна підібрати комплекс занять так, що б поєднувати лекційні заняття та гімнастику для вагітних у фітнес-залі ЦІР. Заняття на м'ячі і з іншим інвентарем допоможуть позбутися від набряків і розробити основні м'язи, задіяні в пологах.

Ви також дізнаєтеся про правильне дихання в моменти сутичок і при пологах. А ще, кожна слухачка заняття отримує подарунок від клініки ЦІР і неймовірну емоційну підтримку! Телефонуйте й уточнюйте розклад цікавлять вас занять по телефону +7 (495) 514-00-11.

Координати центру: вул. М.Ординка, 19, (м.Третьяковская/м.Новокузнецкая/м.Полянка)

сайт:www.cironline.ru, www.cirlab.ru